Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38792 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Porsche Cayman. Gmina Maków sprzedaje niechciany spadek (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN24 / x-news

Fot. TVN24/x-news Gmina Maków w województwie łódzkim wystawiła na sprzedaż Porsche, które należało do lokalnego przedsiębiorcy. Właściciel samochodu zmarł nagle, ale rodzina nie chciała przyjąć spadku. Oprócz Porsche do spłaty było także kilka milionów długów.

- Porsche jest to spadek po przedsiębiorcy, który prowadził jednoosobową działalność gospodarczą. Nagle zmarł. Rodzina odrzuciła spadek, decyzją sądu gmina nie robi łaski, musi przejąć spadek z długami. Cena wywoławcza to 251 tys. zł. Zainteresowanie duże, dzięki telewizji chyba - już ze 2 tysiące wejść na ogłoszenie przetargowe już było – powiedział Jerzy Stankiewicz, wójt gminy Maków.

Zobacz także: Płyn hamulcowy. Alarmujące wyniki kontroli

Auto pochodzi z 2015 roku i ma zaledwie 5 tys. km przebiegu. Samochód napędza 2,7-litrowy silnik w układzie typu boxer o mocy 275 KM. Auto ma 7-biegową przekładnię PDK, a sprint do setki zajmuje 5,3 sekundy. Prędkość maksymalna to 264 km/h.

Termin składania ofert mija 8 kwietnia o godz. 15.00. Startujący muszą uiścić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli 25 110 zł brutto.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Porsche Cayman zdjęcia

Porsche Cayman dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości