Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Poszukiwania ambasadora nowego modelu Volvo V40

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Volvo Na profilu Volvo Auto Polska na Facebooku wystartował konkurs – „Całkiem jak Ty”, w którym do wygrania jest użytkowanie nowego modelu V40 wraz z kartą paliwową przez okres trzech miesięcy. Zwycięzcę wybiorą m.in. ambasadorowie marki Volvo – Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk.
W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel Polski, posiadający Fot: Volvo ważne prawo jazdy kategorii B. Zadanie polega na nagraniu krótkiego filmu, w którym kandydat na ambasadora przekona do siebie internautów oraz konkursowe jury. Czas na to będzie miał do końca kwietnia. Następnie odbędzie się głosowanie użytkowników na najlepszy film, które potrwa do 6 maja. Wtedy też zostanie wyłoniona dwudziestka najwyżej ocenionych zgłoszeń. Z tej puli jury konkursu, przedstawiciel firmy Volvo oraz jej ambasadorowie - Małgorzata Kożuchowska oraz Piotr Adamczyk, wybiorą zwycięzcę.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest możliwość użytkowania nowego Volvo V40 przez trzy miesiące. Dodatkowo zwycięzca dostanie kartę paliwową, otrzyma tytuł ambasadora marki i możliwość promowania nowego samochodu na polskim rynku.

Dla dziewiętnastu pozostałych laureatów, Volvo Auto Polska przygotowało zestawy gadżetów Volvo.

Pojawienie się na rynku nowego Volvo V40, to dla nas duże wydarzenie. Zależy nam, żeby nasi klienci, a także wszyscy miłośnicy motoryzacji, designu i luksusowych samochodów, pokazali nam swoją kreatywną stronę. Chcemy zobaczyć jak wyobrażają sobie Volvo V40 i siebie samych w roli kierowców tego wyjątkowego samochodu. Temat przewodni konkursu: „Całkiem jak Ty”, daje wiele możliwości twórczych, a fani Volvo już nie raz przekonali nas o swojej pomysłowości, dlatego również tym razem liczymy na ciekawe produkcje – mówi Łukasz Wójcik, Communication Manager w Volvo Auto Polska.

Konkurs potrwa do 14 maja br.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • opoka

  No to trzeba się brać za nagrywanie filmików, nie lada gratka takiego v40 wygrać na testy.

 • Jules (gość)

  konkurs jest bardzo ciekawy więc napewno warto brać udział

 • lodre

  Jest o co walczyć, sam pomyślę czy nie brać udziału, bo gra jest warta świeczki :)

 • Jules (gość)

  konkurs został przedłużony do 10 maja żeby każdy zainteresowany dał radę wysłać swoje zgłoszenie

 • lodre

  V40 jest też do wygrania w maratonie, trzeba tylko dobrze pobiec określony dystans i mozna cieszyc się pięknym autem na własnośc :)

 • Jules (gość)

  o tym co robi teraz zwycięzca konkursu na ambasadora marki można się przekonac na jego blogu - http://volvov40trip.climb.pl/

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości