Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Poznański Motobazar

Data publikacji: Autor: Tadeusz Suchomski

Cztery razy do roku Poznań staje się motocyklową stolicą Polski. Wszystko to za sprawą Wielkiego Poznańskiego Motobazaru, którego kolejna edycja będzie miała miejsce 19-20 marca 2005 r. Targi te znalazły już swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez poznańskich, odbywają się nawet w grudniu w hali.

 

Idea bazaru łączy giełdę motocyklową oraz piknik motocyklowy. Wszyscy zwiedzający mają okazję zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, ubiory, ogumienie i literaturę, a jednocześnie wymienić się informacjami ze znajomymi ze zlotów czy wysłuchać porad rzeczoznawców.

 

Na targach licznie prezentują się wystawcy z Polski i zagranicy. W ich ofercie można znaleźć motocykle, części, akcesoria, militaria i stare pojazdy. Często demonstrują także filmy i zdjęcia o tematyce motocyklowej.

 

W Poznaniu bazar znalazł sobie siedzibę na obiektach AZS przy ulicy Pułaskiego (dojazd od ulicy Cichej). Odbywająca się w weekend impreza czynna jest od 8 do 18 (sobota) i 8 do 16 (niedziela).

 

Klienci, którzy odwiedzają targi, niezależnie do tego, jakim jeżdżą motocyklem to przede wszystkim pasjonaci. Ich pasja, a właściwie sposób na życie to motocykle. Specyficzna „kultura” motocyklowa, przekonanie o wolności, jaką niesie posiadanie jednośladu oraz charakterystyczne ubiory wyróżniają ich spośród tłumu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości