Wszystko
o samochodach

Motocykle / Aktualności

Pozostała jedna runda

Data publikacji: Autor: (m)

Paweł Nowak Tylko jedna runda pozostała do zakończenia Mistrzostw Polski w motocrossie w klasach 80 i 125 ccm.

Już 3 października w Więcborku okaże się kto zdobędzie złoty medal.

 Pawe³ Nowak

Przedostatnia runda odbyła się w Olsztynie. Dopisały pogoda i frekwencja. Ostatnia zarówno wśród zawodników jak i kibiców. W klasie 80 po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wystartował Filip Łubisz. Gdańszczanin dwukrotnie mijał metę na trzecim miejscu. Triumfował Zbigniew Janicki z Wisły Chełmno. W mistrzostwach kraju Łubisz zgromadził 129 punktów, co daje mu szóstą lokatę. Może ją jeszcze poprawić.

 

W klasie 125 po raz kolejny gościnnie wystąpił Maciej Zdunek. Zawodnik CAMK Człuchów zdobył już tytuł mistrza Polski w klasie otwartej. Posiada jednak także motocykl do startów w „125” i w miarę możliwości stara się to wykorzystać. W pokonanym polu pozostawił Łukasza Wysockiego z Wisły Chełmno i Marcin Wójcika z GAMK. W klasyfikacji generalnej prowadzi Wysocki, z przewagą 18 punktów nad Wójcikiem. Gdańszczanin teoretycznie może jeszcze odrobić straty.

 

Na trzeciej lokacie w „generalce” pozostanie kolejny zawodnik GAMK - Mateusz Wojciechowski. W Olsztynie był czwarty i piąty. Wreszcie Tomasz Kaźmierczak - ósmy i dziesiąty. W mistrzostwach Polski jest siódmy.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości