Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36926 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Motocykle / Aktualności

Praca marzeń dla Harleya-Davidsona

Data publikacji: Autor: (ip) / (kr)

Fot. Harley-Davidson Legendarny producent poszukuje motocyklisty z pasją, który chce wziąć udział w dwumiesięcznej podróży przez Europę. Harley-Davidson pokryje wszystkie koszty wyprawy.

Fot. Harley-DavidsonJakby tego było mało, szczęśliwiec otrzyma na własność motocykl Harley-Davidson Street Glide, którym będzie podróżował, a także dodatkowe wynagrodzenie, w postacy 25 tys. euro.

Brzmi jak sen? Jednak to prawda. To oferta pracy, którą otrzyma tylko jeden szczęściarz w ramach projektu Discover More, stworzonego przez legendę motoryzacji, firmę Harley-Davidson.

Już tego lata szczęśliwy wybraniec rozpocznie planowanie i weźmie udział we własnej wyprawie, podczas której zwiedzi ponad 20 europejskich krajów w poszukiwaniu najlepszych tras motocyklowych w Europie i podzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem portali społecznościowych oraz na specjalnej witrynie internetowej. Po miesiącu przygotowań i planowania, szczęśliwiec odbędzie swoją dwumiesięczną podróż, a zawodowa ekipa filmowa pomoże mu udokumentować jego niesamowite przeżycia.

Brzmi za dobrze, żeby było prawdziwe? Wybrany motocyklista rozpocznie podróż w maju 2015 r. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 marca 2015 r. Imię i nazwisko wybrańca zostanie ogłoszone w kwietniu. Od tego momentu rozpoczną się przygotowania do jego wyprawy życia.

Więcej informacji na temat akcji jest dostępne tutaj.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów