Wszystko
o samochodach

Przepisy / Prawo jazdy

Prawo jazdy: Najlepsi instruktorzy z regionu koszalińskiego

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Prawo jazdy: Najlepsi instruktorzy z regionu koszalińskiego Terenowy oddział Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców w Koszalinie wybrał i ogłosił instruktorów roku. 

W rankingu brani byli pod uwagę instruktorzy zrzeszeni w OIGOSK. Liczyły się wyniki egzaminów kursantów, którzy zdawali je od października 2010 roku do końca września 2011 roku. 
Organizator konkursu obliczał zdawalność na podstawie sumy egzaminów teoretycznych i praktycznych kursanta wychodzącego spod skrzydeł danego instruktora. Oto wyniki tego konkursu:
* W kategorii prawa jazdy A i A1 pierwsze miejsce zajął Rafał Świętoń z Koszalina prowadzący "Naukę i Doskonalenie Jazdy”, * W kat. B zwyciężył Edward Kozakowski z "Prywatnej Szkoły Jazdy” Agnieszki Chodorowskiej w Trzebiatowie * W kategorii BE oraz D – Ryszard Chmielarz z koszalińskiej "Nauki i Doskonalenia Jazdy” Ryszarda Świętonia * w kat. C – Ryszard Grunert – również ze szkoły Ryszarda Świętonia * w kat. CE – Jerzy Pasik z OSK Krzysztofa Moskala w Miastku. 
W klasyfikacji generalnej znaleźli się ci instruktorzy, którzy uczą w co najmniej dwóch kategoriach i ich kursanci uzyskali łączny – z teorii i praktyki – 50-procentowy wynik zdawalności. Tu pierwsze miejsce zajął Ryszard Chmielarz.

Autor: ing/gk24.pl

Prawo jazdy: Najlepsi instruktorzy z regionu koszalińskiego
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Prawo jazdy: Najlepsi instruktorzy z regionu koszalińskiego

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości