Wszystko
o samochodach

Przepisy / Prawo jazdy

Prawo jazdy. Wybrane ośrodki zawieszają egzaminy na prawo jazdy

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Krzysztof Kapica Kolejne Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego zawieszają egzaminy na prawo jazdy. Ma to związek z obowiązującym stanem zagrożenia epidemiologicznego i pandemią koronawirusa.

"W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu, w trosce o zdrowie klientów i pracowników, odwołuje w trybie natychmiastowym przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy oraz przyjmowanie zapisów na egzaminy i szkolenia" - czytamy na stronie internetowej poznańskiego WORD-u.

Swoją działalność zawiesił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie. Tak samo postąpił m.in. Gdańsk i Kraków. We Wrocławiu zapisy na egzaminy przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną, a same egzaminy teoretyczne odbywają się w maksymalnie dziesięcioosobowych grupach.

Zobacz także; Koronawirus. Co czeka branżę motoryzacyjną w Polsce?

 W przypadku ośrodków, które zawiesiły już działalność opłaty mają zostać przeksięgowane na poczet kolejnych egzaminów, których terminy będą ustalane indywidualnie.

Koronawirus z Wuhan w Chinach (2019-nCoV) zbiera żniwo. Według stanu na poranek 13 marca 2020 zmarło ponad 4700 osób, a liczba chorych przekroczyła 128 000, Wirus powoduje niewydolność oddechową, która może prowadzić do śmierci.

To tutaj jest produkowany Volkswagen ID.3

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości