Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36917 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Premiera całkowicie nowej Mazdy 2

Data publikacji: Autor: (ip)

Mazda 2, Fot: Mazda Mazda prezentuje zupełnie nowy model Mazda 2, którego produkcja została właśnie uruchomiona w fabryce w Hofu, znajdującym się na południowy wschód od Hiroszimy. Czwarty przedstawiciel nowej generacji modeli Mazdy oferuje pełen zakres rozwiązań wyjątkowo efektywnej technologii SKYACTIV, ukrytej pod przepiękną i emanującą energią stylizacją KODO – Dusza Ruchu.

Całkowicie nowy model Mazda 2 jesienią pojawi się w sprzedaży w Japonii, a dzięki znakomitemu połączeniu osiągów, zużycia Mazda 2, Fot: Mazdapaliwa, bezpieczeństwa i wyjątkowego stylu jazdy, może osiągnąć równie dużą popularność, co jego rodzeństwo – Mazda CX-5, Mazda 6 i Mazda 3. Dzięki rozwinięciu i ulepszeniu technologii oraz ergonomii najnowsza Mazda podniesie poprzeczkę w kluczowym segmencie B – największym w Europie pod względem udziału w rynku.

Nowa Mazda 2, która pojawi się również na rynku europejskim, będzie dostępna z nowym czystym silnikiem Diesla, SKYACTIV-D 1.5, jak również z silnikiem benzynowym SKYACTIV-G 1.5  o różnych wariantach mocy. Oprócz nadwozia i podwozia SKYACTIV oraz ręcznej i automatycznej skrzyni biegów, nowa Mazda będzie również wyposażona w innowacyjny system łączności MZD Connect, system aktywnego bezpieczeństwa i- ACTIVSENSE oraz zaskakująco przestronne i wyrafinowane wnętrze.

Klienci docenili wyjątkową wartość i niezawodność tego modelu. Od wprowadzenia na rynek w 1996 roku sprzedano na świecie ponad 2,4 mln egzemplarzy Mazdy2. Wraz z najnowszą generacją Mazda na nowo zdefiniuje pojęcie małego samochodu.

Mazda 2, Fot: Mazda

Mazda 2, Fot: Mazda

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    Jedynie co można by się tu przyczepić to tylko by ta mazda nie podzieliła z "6-ą" w przypadku fatalnego korodowania rury wydechowej już po przejechaniu dziesięciu tysięcy kilometrów przebiegu i producent musi poprawić ten stan rzeczy bo szkoda by było tej pięknej "2-ce" dać przypał, a co do "3-ki" też nie jest najlepiej de facto rury wydechowe w tych najnowszych doskonałych mazdach z silnikami benzynowymi i dieslowskimi niestety moim zdaniem to przysłowiowo pięta Achillesowa.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Mazda 2 zdjęcia

Mazda 2 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Mazda 2 opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Mazda 2 Cena

Części dla marki Mazda

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

470 zł