Wszystko
o samochodach

Porady / Opony

Program Assistance na opony

Data publikacji:

Fot. Kleber Od kwietnia 2005 roku rusza pierwszy w Polsce program Assistance w zakresie ogumienia.

Każdy kto kupi komplet opon Kleber do samochodu osobowego otrzyma darmową usługę Assistance. Nowa usługa Assistance, opona przeciwdeszczowa Kleber Dynaxer HP2 oraz odporna na przebicia opona Kleber Protectis to trzy główne atuty firmy Kleber na lato tego roku. Fot. Kleber

 

Kleber Assistance to trzyletni program, obejmujący wszystkie modele opon do samochodów osobowych, przeznaczony dla kierowców, którzy kupią cztery letnie, bądź cztery zimowe opony do samochodu osobowego.

 

Dostaniesz kartę

 

Każdy kto kupi cztery opony do samochodu osobowego otrzymuje w serwisie opon kartę Kleber Assistance. Na karcie Fot. Kleber Kleber Assistance znajduje się numer telefonu biura obsługi Kleber Assistance oraz indywidualny numer identyfikacyjny.

 

W ciągu godziny

 

W przypadku uszkodzenia opony - podczas jej eksploatacji, czy na parkingu w wyniku aktu wandalizmu - Kleber Assistance zapewnia interwencję w ciągu godziny od przyjęcia zgłoszenia. W ramach usługi Assistance, specjalista na miejscu wymieni uszkodzoną oponę, założy koło zapasowe użytkownika lub, jeśli okaże się to niemożliwe, odholuje samochód do najbliższego serwisu opon Kleber. Usługa dostępna jest we wszystkich krajach, objętych Zieloną Kartą, 24 godziny na Fot. Kleber dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Na deszcz i trudne warunki

 

Spokojną drogę ma zapewnić także opona „przeciwdeszczowa” Kleber Dynaxer HP2 - przeznaczona do wszystkich typów samochodów. Optymalne właściwości jezdne uzyskuje w trudnych warunkach pogodowych - jej zalety uwidaczniają się szczególnie podczas jazdy na mokrej drodze.

 

Ochrona przed przebiciem

 

Trzeci z atutów marki Kleber na lato 2005 to opony z systemem Protectis. Posiadają one mechanizm ochrony przed przebiciem, który pozwala uniknąć groźnych konsekwencji utraty powietrza w przypadku przebicia bieżnika. Mechanizm Protectis występuje w oponach Kleber Dynaxer DR (indeks prędkości V), Kleber Dynaxer HP (indeks prędkości H i V) oraz w modelu Kleber Viaxer AS (indeks prędkości T i H).

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości