Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Program Fiat Autoexpert

Data publikacji: Autor: Fiat Auto Poland

- auto od przyjaciela
- auto od przyjaciela

Program Autoexpert został stworzony przez Fiat Auto Poland jako odpowiedź na potrzeby Klientów - poszukujących dobrego samochodu używanego w rozsądnej cenie oraz Dilerów - sprzedających samochody używane, którzy potrzebowali dodatkowych produktów jak: Gwarancja o zasięgu przynajmniej europejskim i Certyfikat zaświadczający o dobrym stanie technicznym auta.

Klienci Autoexpert otrzymują dobre i tanie samochody o jasno i przejrzyście określonym stanie technicznym w postaci certyfikatu oraz zabezpieczenie w formie Gwarancji Autoexpert ® , jak też korzystne warunki udzielania kredytów i leasingu na samochody Autoexpert - na identycznych zasadach jak dla samochodów nowych. To samo dotyczy pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych.

W programie Autoexpert uczestniczy 90 dilerów Fiata, którzy sprzedali już ponad 20 000 samochodów używanych. Popularność programu wynika z wysokiej jakości usług które pomagają zarówno sprzedającym, jak i kupującym używane auta zawrzeć transakcję szybko i bezpiecznie.

Oto co otrzymuje klient kupujący samochód w systemie Autoexpert:

 • Samochód nie starszy niż 6 lat
 • Przebieg nie większy niż 120 000 km
 • Certyfikat jakości Autoexpert Gold - wystawiony przez międzynarodową firmę rzeczoznawczą Dekra (o tradycjach sięgających początków Automobilizmu) lub Autoexpert Silver - wystawiony przez doświadczonego sprzedawcę Autoexpert, przeszkolonego przez firmę Dekra i przez służby Fiat Auto Poland
 • "Gwarancja Autoexpert"® - polisa ubezpieczeniowa pokrywająca koszty ewentualnych napraw mechanicznych oraz usługi Assistance 24h. Samochody Autoexpert to samochody z "Gwarancją Autoexpert" do 24 miesięcy.
 • Możliwość naprawy bezgotówkowej samochodu z "Gwarancją Autoexpert"® w ponad 300 Autoryzowanych Stacjach Obsługi.
Należy zaznaczyć, że klient nabywający samochód Autoexpert, jest klientem globalnej sieci Fiata. Może on liczyć w związku z tym na kompleksową obsługę w pełnym zakresie dotyczącym jakiegokolwiek aspektu związanego z samochodem, jak naprawy, montaż dodatkowego wyposażenia czy wybór sposobu finansowania zakupu.

Każdy samochód Autoexpert można kupić w atrakcyjnym kredycie udzielanym przez Fiat Bank Polska na identycznych warunkach jak samochód nowy. Dodatkowo po okresie eksploatacji samochodu klient może liczyć na oddanie swojego starego samochodu - prywatnego, firmowego czy poleasingowego w rozliczeniu i zakup nowego.

Klient sprzedający samochód w programie Autoexpert również otrzymuje unikalny pakiet usług:

 • Samochody używane oferowane do dalszej odsprzedaży są kupowane przez dealerów Fiat Auto Poland na własność. Gwarantuje to przyszłemu nabywcy całkowitą pewność o braku wad prawnych.
 • Klient może liczyć nie tylko na dokładne zaznajomienie się z historią samochodu, ale również na asystę przy skomplikowanych procedurach przeniesienia własności.

 • Różnice pomiędzy ofertą samochodów używanych u jakiegokolwiek dealera samochodowego a Autoexpert to przede wszystkim skala przedsięwzięcia. Żadna zorganizowana sieć sprzedaży samochodów z drugiej ręki nie jest w stanie zapewnić na dzień dzisiejszy 90 autoryzowanych punktów sprzedaży w Polsce i sieci obsługi na terenie Europy.

  Podsumowując, Autoexpert jest znakomitą alternatywą dla ludzi:

  • którzy oczekują wysokiej wartości samochodu wartego swoich pieniędzy
  • którzy cenią czas i łatwość transakcji
  • którzy zdają sobie sprawę z dużej utraty wartości samochodu nowego w pierwszym i drugim roku użytkowania;
  • którzy szukają samochodu używanego tak samo dobrego jak nowy
  • którzy w cenie nowego samochodu o standardowym wyposażeniu chcą kupić samochód o wyższym standardzie lub wyższego segmentu.
  • którzy cenią profesjonalna obsługę sprzedażną i posprzedażną
  Serdecznie zapraszamy do punktów sprzedaży Fiat Auto Poland.

  Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

  Tagi:

  Brak komentarzy - napisz pierwszy

  Najnowsze motofakty

  Wszystkie artykuły

  Motofakty mazowieckie

  Top 5 motofaktów

  Testy i porównania

  Premiery i nowości