Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć

Promesa na kredyt samochodowy czyli przyrzeczenie Inbank

Data publikacji: Autor: Materiał partnera zewnętrznego

Fot. Tomasz Gola Promesa to według definicji przyrzeczenie, obietnica dokonania określonej czynności lub spełnienia określonego świadczenia. I właśnie taką obietnicę składa swoim klientom Inbank. Obietnicę, że gotówka będzie czekała na nich w banku do czasu gdy znajdą auto jakie sobie wymarzyli.

Inbank wyspecjalizował się w udzielaniu kredytów samochodowych online. To bardzo wygodne rozwiązanie, bowiem by go otrzymać praktycznie nie musimy ruszać się z domu. Sam wniosek możemy złożyć jeszcze przed wyborem samochodu, który chcemy kupić, a Inbank udziela go bez zabezpieczeń wymaganych zazwyczaj przez inne banki przy tego rodzaju kredytach.

Co więcej, wnioskodawca może od Inbank otrzymać promesę czyli zapewnienie, że gotówka oczekuje na niego w banku przez określoną liczbę dni liczoną od wydania pozytywnej decyzji kredytowej https://www.inbankpolska.pl/kredyty/kredyt-samochodowy/

Promesa Inbank jak to działa?

Kupno samochodu, to bardzo często decyzja spontaniczna, dziejąca się w danej chwili. Przy nadarzającej się i wyjątkowej okazji. Zdarza się bowiem, że w tym samym czasie, w którym zjawiamy się w salonie lub komisie, pojawia się również do sprzedaży jakieś wyjątkowe auto. Najczęściej jednak nie jesteśmy na taki zakup przygotowani finansowo i ta wyjątkowa okazja może nam przysłowiowo „przejść koło nosa”.

Inbank daje klientom zapewnienie na piśmie, że po zbadaniu ich zdolności kredytowej, w ustalonym okresie, otrzymają określoną kwotę na zakup samochodu. Ze strony Inbanku jest to gwarancja wypłaty wnioskodawcy gotówki w określonym terminie i na niezmienionych warunkach. Zobowiązanie Inbanku, określające wszelkie warunki dostępności kredytu, ważne jest przez 7 dni od dnia wydania decyzji kredytowej i – co ważne – jest całkowicie bezpłatne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klient najpierw pozyskuje pieniądze, a dopiero później może swobodnie wybrać i kupić samochód. Promesa to także dodatkowa korzyść, gdyż klient może szybko zweryfikować, czy otrzyma wnioskowaną kwotę, mieć pewność przedstawionych warunków przez 7 dni i możliwość bezproblemowego sfinalizowania kredytu w dowolnym momencie w tym czasie.

Promesa – czas na świadome podjęcie decyzji

Promesa Inbank to idealne rozwiązanie kiedy chcemy szybko kupić auto. Często zdarza się bowiem, że nie ma wystarczająco dużo czasu na załatwianie wszystkich niezbędnych formalności kredytowych, kiedy nadarza się niepowtarzalna okazja zakupu dobrego auta.

Ale promesa to także doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy na spokojnie dokonać właściwego wyboru czy kontynuować poszukiwania. Klient, który otrzymał decyzję może nie finalizować kredytu od razu, ale skorzystać z promesy Inbank, dającej im 7 dni na poszukiwanie najciekawszej oferty motoryzacyjnej. Co ważne, nie musimy całej kwoty przeznaczyć wyłącznie na kupno samochodu. Pozyskane w Inbank pieniądze możemy wykorzystać także na doposażenie nabytego pojazdu, jego przegląd czy ubezpieczenie. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • 222 (gość)

    przy takim oprocentowaniu to mozna znalez tanszy kredyt gotowkowy

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości