Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Promocje w Citroenie

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Citroen: Model Xsara zostanie zastąpiony w przyszłym roku modelem C4. Stąd tak duża promocja na auto sięgająca 11 tys. zł.

Od 1 listopada polscy klienci Citroena mogą nabyć auta w promocyjnych cenach.Fot. Citroen: Model Xsara zostanie zast±piony w przysz³ym roku modelem C4. St±d tak du¿a promocja na auto siêgaj±ca 11 tys. z³.

 

Model C2 jest tańszy od 2 do 5 tys. zł. Na C3 obowiązuje rabat w wysokości od  2,5 do 6 tys. zł. O 6 do 11 tys. zł staniała Xsara. Model Xsara Picasso można nabyć o 8 do 10 tys. zł taniej. Mniej o 4 do 8 tys. zł zapłacą klienci za Citroena C8. W przypadku C5 kupujący otrzyma zwrot równowartości VAT-u (oferta dotyczy ograniczonej liczby samochodów przed restylingiem). Nabywcy Berlingo z homologacją osobową otrzymają rabat w wysokości 9,5 tys. zł lub darmowy kredyt 60/40 oraz rabat 5 tys. zł. Kupując Berlingo z homologacją ciężarową można liczyć na klimatyzację gratis lub rabat 5 tys. zł. Citroeny Jumpy są tańsze od 14 do 16 tys. zł, a na Jumpery przysługuje rabat 10 lub 12,7 tys. zł.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości