Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Protest kierowców przeciwko wysokim cenom paliw już w poniedziałek

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Protest kierowców przeciwko wysokim cenom paliw już w poniedziałek Wkrótce - 20 lutego - kolejny protest kierowców przeciw podwyżkom cen paliw. Będą oni blokować główne ulice Bydgoszczy.

Kierowcy spotkają się w poniedziałek 20 lutego o 17:00 na parkingu przed marketem Kaufland przy ulicy Solskiego w Bydgoszczy, skąd wyruszą żółwim tempem, blokując w ten sposób główne ulice miasta, kierując się na stacje benzynowe. Tam każdy z uczestników zatankuje swoje auto za symboliczną złotówkę płacąc kartą płatniczą bądź drobnymi nominałami, a wcześniej czytając gazety, jedząc hot-doga, itp. Protest ma potrwać co najmniej dwie godziny.

Udając się na protest warto pamiętać, że jego uczestnikiem może być każdy kierujący pojazdem dopuszczonym do ruchu, posiadającym ważne badania techniczne, ważną polisę OC oraz wyposażenie obowiązkowe, określone przepisami.

Pod koniec stycznia kierowcy blokowali drogi w całej Polsce - zobacz relację z tych protestów: Protest kierowców przeciwko wysokim cenom paliw na drogach w całym kraju

Protest kierowców przeciwko wysokim cenom paliw już w poniedziałek
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Protest kierowców przeciwko wysokim cenom paliw już w poniedziałek

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości