Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Protest rolników. Uwaga na utrudnienia - będą blokady dróg

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Anatol Chomicz Lider AgroUnii Michał Kołodziejczak zapowiedział, że w środę z całej Polsce odbędą się protesty rolników. Dla kierowców może oznaczać to spore utrudnienia.

Cała akcja ma rozpocząć się o godzinie 10.00 w środę 7 października. Jak dokładnie ma wyglądać wyjaśnia Michał Kołodziejczak lider Agrounii.

– Mamy informację od wielu z was (którzy chcą protestować-red.), że grupy rolników wybierają się ciągnikami pod biura posłów ze swoich terenów. Będą odwiedzać te biura po kolei, wszystkich posłów czy też tych wybranych, którzy zagłosowali przeciwko nim. Są też tacy, którzy mają zamiar bardzo mocno blokować drogi. Coś ma się posypać – zapowiada Kołodziejczak.

Zobacz także: Jazda podczas burzy. O czym trzeba pamiętać?

Z zapowiedzi wynika, że nie będą blokowane autostrady, ale na innych drogach w godzinach przedpołudniowych możemy spodziewać się utrudnień.

Protestujący domagają się, aby rząd wycofał się z tzw. Piątki dla zwierząt, czyli nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

Zobacz także:Tak prezentuje się nowy Volkswagen Golf GTI

Cała akcja ma rozpocząć się o godzinie 10.00 w środę 7 października.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Miki (gość)

  PiS was wykiwał...

 • Hudy (gość)

  To skąd wziął Michał 130000 tys w tamtym roku na zakup ziemi skoro tak źle jest

 • antek (gość)

  Mam 70 lat i całe życie mieszkam na wsi.Piątka Kaczyńskiego mi się podoba dlatego że zwierzęta nie będą niepotrzebnie cierpieć.Pamiętam słowa mojej babci sprzed 40 lat,która mówiła.Mówiła że zabija się z głodu lub rozpusty.Wiadomo trzeba jeść,więc po ogłuszeniu zabija się zwierzę.Ale noszenie na sobie zwłok,czy skóry zwierzęcia to jest normalna rozpusta.W dzisiejszych czasach to nie jest normalne.

 • Pan polak (gość)

  I niech protestują, PiS co raz bardziej mi się nie podoba a wywalenie Ardanowskiego za nie posłuszeństwo wobec kaczki jest poprostu bezczelne. Mogli przed wyborami podzielić się z społeczeństwem tym pomysłem, ciekawe czy Pan Duda by wygrał?

 • biinn (gość)

  Nie dajmy się podzielić i mimo wszystko solidaryzujmy się z rolnikami. Przy okazji, czy naturalne materiały np. skóra, futro są mniej ekologiczne, niż ich sztuczne odpowiedniki? Co bardziej szkodzi środowisku? Dzisiejsze czasy i normalność?

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości