Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Przebudowa wjazdu z drogi krajowej w ul. Klonową w podmiasteckiej Pasiece

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Przebudowa wjazdu z drogi krajowej w ul. Klonową w podmiasteckiej Pasiece Rozpoczęto poprawianie niebezpiecznego wjazdu z drogi krajowej w ulicę Klonową w podmiasteckiej Pasiece. 

Na początku listopada informowaliśmy o skargach kierowców w tej sprawie. Chodzi o to, że kilkanaście centymetrów od styku obu ulic zaczął obsypywać się grunt. A poniżej jest rów. Niewiele trzeba, aby któryś z kierowców wpadł do rowu. Mieszkańcy postulowali wzmocnienie gruntu i takie wyprofilowanie wjazdu, aby oddalić go od niebezpiecznego miejsca. – Teraz jest jeszcze gorzej. Grunt obsypał się już praktycznie przy krawędzi jezdni – alarmował nas kilka dni temu kierowca.Edmund Mrówka, kierownik kościerskiego rejonu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował , że prace zostały już zlecone. Kilka godzin po naszym telefonie na miejscu pojawili się budowlańcy. Obudowali skarpę kostką. – Dodatkowo zostaną ustawione metalowe barierki, które będą odgradzały jezdnię od pobocza – informuje kierownik. 

Dodaje, że grunt osunął się nie z powodu wody (tak twierdzą kierowcy). – Ciężarówki skracają sobie drogę, nie robiąc właściwego łuku – uważa E. Mrówka. Ma rację, bo wyraźnie widać na świeżym piasku ślady kół. Czekamy jeszcze więc na zamontowanie barierek. 

Przebudowa wjazdu z drogi krajowej w ul. Klonową w podmiasteckiej Pasiece
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Przebudowa wjazdu z drogi krajowej w ul. Klonową w podmiasteckiej Pasiece

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości