Wszystko
o samochodach

Samochody / Promocje

Przegląd kultowych modeli JEEP w wyjątkowej ofercie.

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Fot. Jeep Koniec roku to doskonała okazja do zakupu nowego, kultowego modelu marki JEEP. Zwłaszcza, że producent przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę.

Od lat każdy model marki JEEP rozpala zmysły kierowców. Te kultowe samochody można teraz nabyć w wyjątkowych ofertach promocyjnych i cieszyć się nie tylko posiadaniem nowego auta, ale także oszczędzając dość pokaźne sumy.

Warto zatem przyjrzeć się uważniej jakie modele i jakie wersje przygotowano w tej bardzo ciekawej ofercie.

Na początek Jeep Renegade, który możemy kupić już od 69 900 zł (brutto).

Promocja dotyczy modelu Renegade w wersji Sport z roku produkcji 2018 i 2019. Renegade ma klasyczny kształt Jeepa, który jest od razu rozpoznawalny na drodze. To model dla tych, którzy szukają emocji, które dać może tylko JEEP.

Aż do 25 000 złotych można oszczędzić kupując Jeepa Compass w bardzo atrakcyjnych wersjach Limited i Trailhawk z roku produkcji 2018. Jeep Compass dzięki swojej eleganckiej stylistyce jest wręcz idealnym wzorem użytkowego SUVa doskonale radzącego sobie w miejskiej dżungli, jak i poza utwardzonymi drogami.

Zobacz także: Jakimi pojazdami można jeździć mając prawo jazdy kategorii B?

Tradycjonaliści mogą wybrać model Jeep Cherokee. Obecnie oferowany z rabatem do 22 000 złotych w wersjach Limited, S, Overland i Trailhawk z silnikiem benzynowym 2.0 T o mocy 272 KM i z roku produkcji 2019. Cherokee to marka w sama w sobie i amerykańska kwintesencja wolności.

Kto chce wrócić do korzeni JEEPa, wtedy jego wybór może paść na model Jeep Wrangler Unlimited. Obecnie oferowany z rabatami sięgającymi nawet 27 000 złotych. Promocja dotyczy modelu Jeep Wrangler Unlimited w wersjach Sahara, Night Eagle i Rubicon wyposażonych w silnik benzynowy 2.0 T o mocy 272 KM i z roku produkcji 2019.

Flagowy model JEEPa - Grand Cherokee ma największy, bo wynoszący aż do 40 000 złotych rabat. Dotyczy on modelu Grand Cherokee z roku produkcji 2019. Grand Cherokee nie tylko pozwoli nam oszczędzić sporo gotówki przy zakupie, ale także pomieści na duże podróże całą rodzinę i jej liczny bagaż.

Jednak by stać się posiadaczem Jeepa w tak atrakcyjnych cenach trzeba się spieszyć. Ilość samochodów w promocji jest bowiem ograniczona. Czas zatem na szybką decyzję!

 
To tutaj jest produkowany Volkswagen ID.3

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości