Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Przejażdżka z Gillesem Panizzim

Data publikacji: Autor: (mp)

 Możliwość towarzyszenia Gillesowi Panizziemu na fotelu pilota jest główną nagrodą w grze stworzonej przez firmę Mitsubishi Motors Europe.

Możliwość towarzyszenia Gillesowi Panizziemu na fotelu pilota jest główną nagrodą w grze stworzonej przez firmę Mitsubishi Motors Europe.

 

Całodzienna jazda próbna z francuskim kierowcą czeka na tych, którzy wykażą się umiejętnościami, jakich wymaga gra. Powstała ona z myślą o wielbicielach rajdów i samochodu Lancer Evolution VIII. Grę tworzy seria zadań takich jak test przyspieszenia, przewidywanie zakrętu, test prowadzenia, reakcja na zmianę obrotów, zmiana biegów, unikanie kolizji, test na drodze czy „test ego dla Evo”. Mają one na celu weryfikację najważniejszych umiejętności koniecznych podczas prowadzenia samochodu.

 

Gra dostępna jest na stronie internetowej www.mitsubishi.com.pl w zakładce Lancer/Lancer Evolution VIII/Mistrzostwo Jazdy.Warunkiem uczestnictwa i zdobycia nagrody jest wypełnienie i przesłanie formularza rejestracji w trybie on-line po zakończeniu gry. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie i posiadające prawo jazdy.

                       

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości