Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Przemytnik wpadł na niecodzienny pomysł. Zobacz gdzie ukrył papierosy

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Straż Graniczna Ponad 3 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy przejęli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sejnach. Przemytnik wykazał się pomysłowością, ale i tak poniesie konsekwencje.

Na terenie powiatu sejneńskiego, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli Opla Zafirę na litewskich tablicach rejestracyjnych. Samochodem podróżował 51-letni obywatel Litwy.

W trakcie sprawdzeń okazało się, że kierowca ukrył nielegalny towar w przerobionej podłodze, zderzaku oraz dachu pojazdu. W sumie w skrytkach schowanych było ponad 3 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wartość kontrabandy oszacowano na prawie 45 tys. zł.

Zobacz także: Prawo jazdy. Czy można zobaczyć nagranie z przebiegu egzaminu?

Mężczyzna otrzymał zarzuty z kodeksu karnego skarbowego. Nielegalne papierosy zostały zabezpieczone przez Straż Graniczną do czasu przekazania ich funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej. Jako dowód w sprawie zabezpieczono również samochód.

Zobacz także: Tak prezentuje się Golf nowej generacji

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Wolf Gang (gość)

    Na autostradach znajdują się bramki rentgenowskie, nikt nie patrzy ile razy cię naswietla, znajdą wszystko w aucie, jak można być tak głupim, w nowym porządku świata masz być numerkiem, tak numerkiem cię stworzono i numerkiem jesteś, dla tego że małpo podobni dali się zniewolic a tych paru pseudo kozaków w dresach to śmieszne stwory z dziwnymi głupim wizja i ale za kratami

  • Wow (gość)

    ten co wyżej sra niż dupę ma, Amerykę kurwa odkrył Krzysztof Kolumb drugi się znalazł Wolf Gang się podpisał, a jeszcze o jednym cie uświadomię w kranach mamy teraz czujniki ruchu i woda w tedy sama leci i do tego podświetla się światło, musiałem długo w tej swojej wizji przebywać ostatnio że tak to cie wszystko dziwi

  • 538-467-234 (gość)

    naucz sie mówić reporter JĄKAŁĄ ZENADA

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości