Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38848 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Przerobił Peugeota na Fiata. Wpadł w ręce policji

Data publikacji: Autor: lodzka.policja.gov.pl

fot. lodzka.policja.gov.pl Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi zatrzymali 32-latka. Mężczyzna, notowany wcześniej przez policję, ukradł dostawczego Peugeot Boxera, a następnie spróbował go przerobić na Fiata Ducato. Plan spalił na panewce.

Na posterunek policji zgłosił się właściciel Peugeota Boxera, któremu w nocy skradziono samochód zaparkowany przy ulicy Łącznej. Podejrzewał, że do kradzieży musiało dojść w nocy, nie potrafił jednak podać bliższych szczegółów tego zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, na co dzień zwalczający przestępczość samochodową. Szybko ustalili, gdzie może znajdować się skradziony pojazd. Jeszcze tego samego dnia około godziny 14.30 weszli na jedną z posesji na terenie Górnej.

Zauważyli tam znanego z wcześniejszej działalności przestępczej 32-latka, który stał przy granatowym samochodzie. Jak się okazało był to poszukiwany przez funkcjonariuszy Peugeot. Na jego masce widniał już jednak znaczek Fiata (Boxer i Ducato są bliźniaczymi modelami). Ponadto auto posiadało już przerobione pola numerowe.  32-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdu oraz przerabiania znaków identyfikacyjnych auta. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • juncker (gość)

    no cos podobnego,jaka szybka policja, jak mi ukradli w nocy VW T4 to rano na komisariacie usłyszałem tekst machnij pan reka już się nie znajdzie ,i za tydzień dostałem pismo o umorzeniu śledztwa.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Fiat Ducato dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Peugeot Boxer dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat Ducato Cena

Części dla marki Fiat

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

806 zł