Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Przetestuj nowe motocykle Hondy na torze w Radomiu

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Przetestuj nowe motocykle Hondy na torze w Radomiu Dla zainteresowanych tegorocznymi nowościami Honda Poland przygotowała w połowie kwietnia Dni Testowe. Odbędą się one na radomskim torze kartingowym.

W dniach 14-15 kwietnia (sobota i niedziela) spośród szerokiej gamy motocykli Hondy będzie można przetestować trzy wybrane modele.

Dla każdego z uczestników, w sobotę lub niedzielę, przewidziane jest 6 sesji po 15 minut do wyboru w następujących godzinach: 10:00-12:30, 13:00-15:30 oraz 16:00-18:30.

Zobacz też: Tor w Radomiu – trening czyni mistrza (zdjęcia, film)

Po trzech sesjach zaplanowana jest półgodzinna przerwa, w czasie której będzie można odpocząć oraz uzyskać wyczerpujące informacje na temat testowanych motocykli od przedstawicieli Hondy.

Koszt wpisowego to 200 zł, ale pieniądze mogą zostać zwrócone uczestnikowi w dowolnym autoryzowanym salonie w Polsce, jeżeli do końca kwietnia 2012 zdecyduje się na zakup nowego motocykla Hondy. Dodajmy, że niekoniecznie jednego z modeli testowanych na radomskim torze przy ulicy Warszawskiej.

Osoby zainteresowane udziałem we wspomnianych dniach testowych zapraszamy do autoryzowanych dealerów motocyklowych Hondy. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Fot. Honda

Przetestuj nowe motocykle Hondy na torze w Radomiu
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Przetestuj nowe motocykle Hondy na torze w Radomiu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości