Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Przez błędy Hydrobudowy, zamkną ulicę w centrum Słupska

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Przez błędy Hydrobudowy, zamkną ulicę w centrum Słupska Od wtorku (14 lutego) ulica Kilińskiego znów będzie zamknięta dla ruchu. Wszystko przez Hydrobudowę, która podczas budowy kanalizacji, uszkodziła inną podziemną instalację. Ulica będzie nieprzejezdna przez kilka dni. Zobacz gdzie wyznaczono objazdy.

We wtorek, 14 lutego o godzinie ósmej rano ruch na ul. Kilińskiego będzie zamknięty na czas remontu, który będzie się odbywał na wysokości browaru. Zarząd Infrastrury Miejskiej zaleca kierowcom objazd ulicami: Grodzką - Armii Krajowej – Kaszubską lub Kopernika – Kościuszki. 

 

Trasa objazdu linii autobusowej nr 2 będzie przebiegała ulicami: Kopernika - Tramwajowa - Kościuszki - Kaszubska. Obowiązują przystanki na trasie objazdu oraz tymczasowe na ul. Kościuszki. Nie funkcjonuje przystanek Kilińskiego.

 

Ulica Kilińskiego ma być zamknięta od dwóch do pięciu dni. Będzie to naprawa gwarancyjna, po tym jak firma Hydrobudowa budując nową instalację sanitarną (w latach 2007-2009), uszkodziła istniejącą już kanalizację. Usterkę wykryli pracownicy słupskich Wodociągów jesienią ubiegłego roku. Prace będą się odbywały na koszt Hydrobudowy.

 

Hydrobudowa słupszczanom bardzo źle się kojarzy. Firma na długie miesiące rozkopała ulicę Kilińskiego i sąsiednie, praktycznie odcinając mieszkańców od dostępu do sklepów, instytucji (m.in. przedszkola), parkingów itp. Remont rozpoczął się na przełomie 2007 i 2008 roku, miał się zakończyć w sierpniu 2008 roku, ale przeciągnął się aż o rok. Właściciele firm narzekali, że drastycznie spadły im obroty, interweniowali u prezydenta. O sprawie wielokrotnie pisaliśmy na łamach Głosu Pomorza.

Przez błędy Hydrobudowy, zamkną ulicę w centrum Słupska
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Przez błędy Hydrobudowy, zamkną ulicę w centrum Słupska

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości