Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Przyczepy. Gdzie sprzedać, wynająć lub kupić przyczepę?

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Fot. Szczepan Dobrowolski Wakacje to okres w którym wzrasta zainteresowanie wynajmem, sprzedażą i kupnem różnego rodzaju przyczep. By pomóc wszystkim zainteresowanym powstał specjalistyczny portal przyczepa.pl
Czas letniej kanikuły to od lat okres, w czasie którego wyraźnie wzrasta zainteresowanie wynajmem, sprzedażą lub kupnem różnego rodzaju przyczep. Od tych na wakacje - kempingowych, podłodziowych lub motocyklowych, po specjalistyczne, transportowe - do różnego rodzaju prac budowlanych i montażowych. Do tej pory każdy, kto szukał odpowiedniej przyczepy, musiał przeglądać różnego rodzaju strony z ogłoszeniami, poświęcając na to odpowiednio dużo czasu. Niestety, często zdarzało się, że ogłoszenie było już nieaktualne.
 
I właśnie by nie tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej przyczepy, powstał specjalistyczny portal przyczepa.pl, który agreguje ogłoszenia dotyczące sprzedaży, wynajmu i kupna przyczep z kilku różnych źródeł. Dzięki temu w jednym miejscu możemy mieć w miarę szeroki przekrój ofert dostępnych w całym kraju. 
 
 
Osoby, które mają na zbyciu przyczepę kempingową, towarową, lawetę podłodziową czy inną przyczepę specjalistyczną, mogą w jednym miejscu, bezpłatnie wystawić ogłoszenie w zaledwie kilka minut. Zarazem ci, którzy chcą kupić lub tylko wynająć przyczepę - czy to kempingową czy specjalistyczną, mogą szybko i bez problemu znaleźć idealny model do własnych potrzeb i zasobności portfela. W ogłoszeniach podane są bowiem wszystkie niezbędne informacje od ceny po jej ładowność. Na stronie znajduje się także bardzo prosty ale niezwykle przydatny kalkulator Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC), zestawu pojazd-przyczepa. Informujący, kiedy musimy wnieść opłatę Via-Toll.  
  
Dzięki tej platformie internetowej można przeglądać, analizować i porównywać propozycje różnych ogłoszeniodawców i wybrać najlepszą dla naszych oczekiwań.

Co ciekawe, na stronie tej można także znaleźć różnego rodzaju części i akcesoria do przyczep. Co sprawi, że naprawa lub konserwacja poszczególnych podzespołów stanie się prostsza i łatwiejsza.
 

Zobacz także: Dwa modele Fiata w nowej odsłonie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości