Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Puchar Wiosny 2005

Data publikacji: Autor: (mp)

 W sobotę 19 marca na warszawskim lotnisku Bemowo rozpocznie się czwarta eliminacja Mistrzostw Okręgu Warszawskiego KJS „Puchar Wiosny 2005”.

W sobotę 19 marca na warszawskim lotnisku Bemowo rozpocznie się czwarta eliminacja Mistrzostw Okręgu Warszawskiego KJS „Puchar Wiosny 2005”.

 

Zawodnicy będą mieli do pokonania 21 prób sportowych. Wśród zgłoszonych zawodników w klasie 3, jest załoga „Muru Gumbel Rally Team” w składzie Marek Kwaśnik/Katarzyna Buś wspierana medialnie przez tygodnik „Moto Express”.

 

- Spodziewamy się wiosennych warunków. Pozwoli nam to rywalizować z samochodami z napędem na obie osie, które na śliskiej i oblodzonej nawierzchni są bezkonkurencyjne. Przed nami 21 zróżnicowanych odcinków specjalnych. Wszystkie próby są dosyć kręte, ale przy tym bardzo szybkie. Mamy kilkanaście załóg w klasie 3 oraz kilka mocnych samochodów w pozostałych klasach. Za ich kierownicami siedzą doskonali zawodnicy, którzy potrafią trzymać doskonałe tempo podczas całego rajdu. Szykują się więc ciekawe zawody. A jak my pojedziemy? Postaramy się szybko, ale rozważnie ponieważ osiągnięcie mety jest dla nas najważniejsze – mówi Marek Kwaśnik.

 

Początek zawodów o godzinie 8.00.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości