Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Rage-Race 2011 odwołany. Wielka impreza ominie Białystok

Data publikacji: Autor: kurier.poranny

Rage-Race 2011 odwołany. Wielka impreza ominie Białystok Rage-Race 2011 odwołany. Nie ma nowego terminu imprezy.

Największe wydarzenie Gran Turismo w Polsce – Rage-Race 2011 miało ruszyć w środę, 6 lipca z Warszawy. Oficjalny start był planowany w Starachowicach w Świętokrzyskiem. Ponad 100 uczestników imprezy miało przejechać ponad 1200 km oraz zatrzymać się na dłużej w dziewięciu miastach (w tym w Białymstoku).

Impreza nie odbędzie się w planowanym terminie. Powód? Konflikt we władzach Depend SA, organizatora imprezy.

Planowana trasa rajdu miała zaczynać się w Warszawie. Stamtąd zawodnicy mieli ruszyć do Starachowic. Drugi dzień to przenosiny na ścianę wschodnią: Tor Lublin, Międzyrzec Podlaski, Siemiatycze i finał w Białymstoku. Rage-Race miał powrócić także na Warmię i Mazury. Augustów, Ostróda, Elbląg i Malbork byłyby areną zmagań w trzecim i czwartym dniu największego wydarzenia Gran Turismo w Polsce.

Nowy termin Rage-Race 2011 nie jest znany.

O wyścigu

Rage-Race jest pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem typu Gran Turismo. Łączy w sobie turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia, performance, niebanalną zabawę oraz ducha przygody i filantropię. Uczestnicy imprezy mają za zadanie przebycie określonej trasy, zaliczając nietypowe zadania podczas chceckpointów. Każda z załóg przemierza trasę według obranego przez siebie scenariusza i wybrany przez siebie sposób, a zwycięża załoga która zdobędzie najwięcej punktów.

W Rage-Race udział biorą samochody ekskluzywne, nieszablonowe i niespotykane codziennie na ulicach. Dotychczas w stawce ponad dwustu załóg królowały takie marki jak: Ferrari, Bentley, Lamborghini, Aston Martin czy Porsche.

Rage-Race 2011 odwołany. Wielka impreza ominie Białystok
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Rage-Race 2011 odwołany. Wielka impreza ominie Białystok

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości