Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Rajd koło Szczecinka. Jubileuszowy X Zlot SCS Club

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Rajd koło Szczecinka. Jubileuszowy X Zlot SCS Club W niedzielę miłośników czterech kółek czeka duże wydarzenie – jubileuszowy X Zlot SCS Club Szczecinek.

Zlot miał się odbyć podczas długiej majówki, ale deszczowa pogoda pokrzyżowała szyki i imprezę odwołano w ostatniej chwili przenosząc ją na niedzielę, 20 maja. Cały SCS Club trzyma więc kciuki za prognozy pogody. W programie zlotu: wybór najciekawszego auta, wyścigi na mili, czy pokazy driftu (kontrolowany poślizg) w wykonaniu najlepszych kierowców. Będzie także konkurencja w "paleniu gumy”, czyli darcie bieżnika opon.

Podczas imprezy odbywać się będzie wystawa pojazdów zabytkowych z ziemi szczecineckiej, jak również innych przy współpracy z kołobrzeskim klubem miłośników aut zabytkowych.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – czekają na nich dmuchane zamki i zjeżdżalnie oraz konkursy z nagrodami. Dla nieco starszych przygotowano stoiska gastronomiczne i stragany z gadżetami motoryzacyjnymi. Na imprezie nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwszą w tym roku imprezę na lotnisku. Podczas imprezy będzie czynne cały czas stoisko cateringowe, gdzie będzie można zjeść i wypić.

Początek imprezy o godzinie 10, zakończenie zaplanowano na godzinę 17. Wstęp 10 zł od osoby, dzieci do lat 7 wjeżdżają za darmo. Na lotnisko w Wilczych Laskach najlepiej dojechać od strony Szczecinka drogą krajową nr 11 na południe, a następnie skręcić do Turowa i dalej do wsi Wilcze Laski. Na dawny pas startowy zaprowadzą nas drogowskazy.

Program zlotu
 godz. 10 – rozpoczęcie imprezy, zapisy na 1/4 mili , drift taxi
 godz. 12 – start wyścigów na 1/4 mili
 godz. 13.30 – pokazy driftu, drift taxi
 godz. 14.30 – start finałów 1/4/mili
 godz. 16 – wybory aut w konkursach na auto zlotu, wręczenie nagród za 1/4 mili
 godz. 18 – zakończenie imprezy

Rajd koło Szczecinka. Jubileuszowy X Zlot SCS Club
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Rajd koło Szczecinka. Jubileuszowy X Zlot SCS Club

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości