Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Rajd Tunezji: Pech Polaków

Data publikacji: Autor: łm

fot. Mitsubishi Podczas trzeciego etapu Rajdu Tunezji słabiej wypadli Polacy. Jacek Czachor zajął 9 miejsce, a załoga Łukasz Komornicki/Rafał Marton 26.<br>Na odcinku od Nekrifu do El Borma najlepiej spisywał się Hiroshi Masuoka na Mitsubishi. Lider Stephane Peterhansel (też Mitsubishi) minął linię mety jako drugi.

Podczas trzeciego etapu Rajdu Tunezji słabiej wypadli Polacy. Jacek Czachor zajął 9 miejsce, a załoga Łukasz Komornicki/Rafał Marton 26.

 

fot. Mitsubishi Wśród kierowców na odcinku od Nekrifu do El Borma najlepiej spisywał się Hiroshi Masuoka na Mitsubishi. Lider Stephane Peterhansel (też Mitsubishi) minął linię mety jako drugi. Najlepszym z motocyklistów okazał się Hiszpan Marc Coma na KTM-ie. Przodownictwo w klasyfikacji generalnej utrzymał Francuz Cyril Despres (także KTM).

 

Jacek Czachor po przejechaniu linii mety jak dziewiąty zawodnik, wyraził nadzieję na rychłe poprawienie pozycji. Obecnie w klasyfikacji generalnej plasuje się na 8 miejscu.

 

Słabszy dzień miała polska załoga Komornicki/Marton. Do mety zostali przycholowani przez ciężarówkę z ich teamu. Odległa pozycja jest wynikiem awarii komputera, który odpowiada za sterowanie silnika w ich samochodzie. Nasi rajdowcy nie zdołali przez to utrzymać doskonałego trzeciego miejsca w klasyfikacji i spadli na 10 pozycję.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości