Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Rajdowiec zaprasza kibiców na trening

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Rajdowiec zaprasza kibiców na trening Już jutro w Glewie (kujawsko-pomorskie) Ariel Piotrowski będzie przygotowywać się do startu w warszawskim Rajdzie Barbórki. Trening jest otwarty dla kibiców.

Sezon rajdowy dobiega końca. Ostatnim jego akordem dla Ariel Rally Team będzie znany warszawski Rajd Barbórki. Choć nie jest jedną z rund mistrzostw, bądź Pucharu Polski, to jednak zalicza się do najbardziej prestiżowych imprez samochodowych w naszym kraju. Włocławianin Ariel Piotrowski, wicemistrz Polski w klasie R2B i wicemistrz Strefy Europy Centralnej w grupie A, solidnie przygotowuje się do tego startu.

Dobre przygotowanie sprzętu to nie jedyny warunek, by zapewnić sobie w Warszawie sukces. Równie ważna będzie forma zawodników. - To w zasadzie ostatnia prosta przed Barbórką - podkreśla Ariel Piotrowski. - Porządne, ostre przetarcie przed wyjazdem do stolicy, bardzo się przyda.

Oficjalny trening Ariela Piotrowskiego odbędzie się w podwłocławskim Glewie. Zespół z Włocławka na testy zaprasza kibiców. Trening rozpocznie się o godz. 11.
 
Jak dojechać?

Aby dojechać do Glewa od strony Włocławka, trzeba z miasta wyjechać w stronę Lipna, następnie w Szpetalu Górnym skręcić w stronę Dobrzynia nad Wisłą (droga nr 562). Po dojechaniu do miejscowości Krępa i Krojczyn najlepiej skręcić w prawo, w stronę wsi Glewo.

Wojciech Alabrudziński

Rajdowiec zaprasza kibiców na trening
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Rajdowiec zaprasza kibiców na trening

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości