Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Rdza na nowym wiadukcie w Kielcach

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Rdza na nowym wiadukcie w Kielcach - Na jednym z wiaduktów węzła „Żelazna" pojawiła się rdza. Prawdopodobnie ktoś uderzył samochodem w barierę, zeszła z niej farba i wdała się korozja – zawiadomił nas czytelnik.

- Prawdopodobnie ten fragment wiaduktu nie jest nowy, ale był gruntownie remontowany w tym samym czasie, co powstawał węzeł „Żelazna" w Kielcach – mówi czytelnik. – Bariery są wygięte i zardzewiały. Jestem zdziwiony, że urzędnicy z Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach szybko nie zabezpieczyli uszkodzonego miejsca, aby nie doszło do korozji.

Zobacz też: Zima nie przerwała prac. Budują most na ulicy Ściegiennego w Kielcach 

Drogowcy o uszkodzeniu wiaduktu dowiedzieli się od nas. - Przy obecnej pogodzie rdza wdaje się bardzo szybko w metalowe elementy, jeśli farba została zdarta. A tak było w tym przypadku. Poprosimy policję o informacje, czy w ostatnim czasie mieli zgłoszenie o wypadku czy kolizji w tym miejscu. Gdy uda się ustalić sprawcę zniszczeń na wiadukcie to wystąpimy o usunięcie strat z jego ubezpieczenia. Jeśli będzie to niemożliwe, to prace sfinansuje Miejski Zarząd Dróg. Wytniemy zardzewiałe elementy bariery, wstawimy nowe, bo malowanie pogiętych i zardzewiałych prętów nie ma sensu – przyznaje Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

/ATA/

Rdza na nowym wiadukcie w Kielcach
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Rdza na nowym wiadukcie w Kielcach

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości