Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Remont ulic w centrum Szczecinka zbliża się ku końcowi

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Remont ulic w centrum Szczecinka zbliża się ku końcowi W poniedziałek drogowcy kończą asfaltowanie ulicy Jana Pawła II w Szczecinku, we wtorek i środę mają się uporać z ulicą Wyszyńskiego. To już koniec wielkiego remontu.

O ile oczywiście pozwoli kapryśna aura, która np. uniemożliwiła w weekend położenie ostatniej warstwy masy bitumicznej na ulicy Jana Pawła II.

– Dokończą to w poniedziałek, dwa kolejne dni przeznaczamy na całą ulicę Wyszyńskiego – szef Powiatowego Zarządu Dróg w Szczecinku Włodzimierz Fil ma nadzieję, że nie będzie intensywnie padać, bo wtedy roboty się przeciągną.

Tak, czy inaczej to już finał ciągnącej się od zeszłego roku przebudowy najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Remont dał się wszystkim we znaki, najbardziej sąsiadom obu uli i zmotoryzowanym, którzy musieli korzystać z objazdów. Na czas ostatniego asfaltowania ulicy Wyszyńskiego będzie ona wyłączona z ruchu całkowicie – najpierw odcinek od ulicy Klasztornej do Rzemieślniczej, a następnie od Rzemieślniczej do Lipowej.

I to już koniec. Zostaną prace wykończeniowe, ale wszystko wskazuje na to, że drogowcy wyrobią się w terminie i do końca czerwca ulica będzie przejezdna. Inwestycja pochłonęła – razem z unijna dotacją - około 14 milionów złotych.

Rajmund Wełnic
Fot. Rajmund Wełnic

Remont ulic w centrum Szczecinka zbliża się ku końcowi
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Remont ulic w centrum Szczecinka zbliża się ku końcowi

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości