Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39050 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Renault Captur od 53 900 PLN

Data publikacji: Autor: (ip)

Renault Captur, Fot: Renault Model Captur to nowy miejski crossover Renault. Duże koła, wysoki prześwit, poszerzony rozstaw kół, wysunięta przednia szyba… to połączenie vana, SUV-a i hatchbacka. Renault Captur daje bardzo szerokie możliwości personalizacji. Dwukolorowe nadwozie, kolorowe obręcze kół, jasna lub ciemna tonacja wnętrza, różne wzory tapicerek.

Bagażnik Renault Captur zwraca uwagę znaczną pojemnością - do 455 dm3 przy załadunku do wysokości tylnej półki. PomysłoweRenault Captur, Fot: Renaulti innowacyjne rozwiązania podkreślają charakter tego auta, które pozwala czerpać więcej z życia: duży schowek w desce rozdzielczej w kształcie szuflady Easy Life (11 litrów), w dodatku łatwo dostępny dla kierowcy, zdejmowane tapicerki, które można prać w pralce itp.

Samochód może być wyposażony we wbudowany multimedialny tablet Renault R-Link, który oprócz tradycyjnych funkcji, jak nawigacja, funkcja Bluetooth czy radioodtwarzacz, zapewnia unikalny dostęp do Internetu i niemającej sobie równych oferty usług dedykowanych dla użytkowników samochodów.

Wysoko umieszczony, ergonomiczny fotel kierowcy daje poczucie komfortu. Samochód zapewnia doskonały poziom bezpieczeństwa, świetne trzymanie się drogi i układ Renault Captur, Fot: Renaulthamulcowy. Renault Captur to też bardzo wysoki komfort jazdy, typowy dla płyty podłogowej B, którą dzieli z Nowym Clio.

Renault Captur stawia na przyjemność i oszczędność dzięki ofercie w 100% doładowanych silników. Wybór padł na silniki benzynowe Energy TCe 90 (3-cylindrowy o pojemności 898 cm³) i TCe 120 EDC (4-cylindrowy o pojemności 1198 cm³). Ten ostatni jest oferowany wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów EDC (Efficient Dual Clutch) z podwójnym sprzęgłem, gwarantującą wysoki komfort jazdy. Auto będzie również dostępne z silnikiem wysokoprężnym Energy dCi 90, spalającym zaledwie 3,6 l/100 km* i emitującym 95 g C02/km* - jest to jeden z najlepszych wyników w tej kategorii. W późniejszym terminie będzie również dostępny ze skrzynią EDC z podwójnym sprzęgłem. Renault Captur zawiera do 16% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

Renault Captur zostanie zaprezentowane podczas akcji Drzwi Otwartych, w salonach Renault, 24-26 maja br. Dla odwiedzających salony w dniach od 24 maja do 15 czerwca przygotowano specjalny konkurs, w którym można wygrać Renault Captur na wakacje.

Ceny Renault Captur:

Silnik Life Zen Intens
Energy TCe 90 53 900 58 900 63 900
TCe 120 EDC - 67 400 72 400
Energy dCi 90 61 650 66 650 71 650Renault Captur, Fot: Renault

Renault Captur, Fot: Renault

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Komentarz usunięty.
  • Adam (gość)

    tak naprawdę najniższa cena RENAULT CAPTUR to zaczyna się od ok.60000 zł licząc z dodatkami klima-radio-kolor ,auto ma bogate wyposażenie , a za podstawy trzeba zapłacić jak u innych !

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Renault Captur zdjęcia

Renault Captur dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Renault Captur opinie

Oceń swoje auto

Renault Captur Cena