Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Renault Kangoo 2011 - nowe silniki i wyposażenie

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Renault Kangoo 2011 - nowe silniki i wyposażenie Renault Polska wprowadził na rynek wzbogaconą gamę Kangoo – 2011. Jak informuje producent auto wyróżnia się zarówno wyglądem zewnętrznym, jak i wystrojem wnętrza.

Zmienione zostały zderzaki i lusterka boczne. Elementy są teraz lakierowane w kolorze nadwozia dla wersji Oasis oraz, tak jak dotychczas, w Helios (w tej wersji są też chromowane klamki i listwy boczne). Natomiast w wersji Privilege oferowany jest specyficzny zderzak przedni z modelu Bebop.

W kabinie dolna część (poniżej deski rozdzielczej) zaprojektowana jest w ciemniejszym odcieniu, natomiast sama deska rozdzielcza ma teraz kolor ciemnografitowy. Także konsola ogrzewania i nawiewy mają jeszcze bardziej atrakcyjną kolorystykę: w wersji Oasis mają matowo-chromowe wykończenie, a w wersjach Helios i Privilège – metalizowany ciemniejszy odcień.

Ponadto Renault Kangoo 2011 występuje z bogatszym wyposażeniem. We wszystkich wersjach w standardzie jest obrotomierz, tylna półka z przesłoną części bagażowej oraz zamykany schowek w desce rozdzielczej. W wersji Helios nabywca otrzymuje m.in. klimatyzację manualną, radioodtwarzacz CD/MP3 z oddzielnym wyświetlaczem, regulator i ogranicznik prędkości oraz komputer pokładowy.

Z kolei w wersji Privilège w standardzie są relingi dachowe, radioodtwarzacz CD z łączem bluetooth, reflektory z przyciemnianymi kloszami i dodatkowo przyciemniane tylne szyby w wersji.

Do napędu proponowane są teraz silnik benzynowe. 1.6 16V 105 Euro 5 (bioetanol w wersjach Oasis i Helios). Natomiast silnik wysokoprężny 1.5 dCi Euro 5 jest dostępny na trzech poziomach mocy: dCi 75 (tylko w wersji ciężarowej Oasis), dCi 90 w wersji Oasis, Helios, dCi 110 w wersji Helios, Privilège

Ceny Renault Kangoo 2011 zaczynają się od 52 560 zł brutto.

Wojciech Frelichowski

Renault Kangoo 2011 - nowe silniki i wyposażenie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Renault Kangoo 2011 - nowe silniki i wyposażenie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości