Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39058 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Renault Koleos. Tak wygląda druga generacja auta

Data publikacji: Autor: (mm)

Renault Koleos

Renault Koleos drugiej generacji ma znajdować się na szczycie oferty SUV-ów francuskiego producenta. Ten podkreśla, że auto ma do zaoferowania największą przestrzeń w swojej klasie dla pasażerów zajmujących tylną kanapę - 289 mm.

Fot. Renault Francuzi produkują model Koleos od 2007 roku. Teraz SUV doczekał się drugiej generacji, która zadebiutowała na rozpoczynającym się salonie samochodowym w Pekinie.

Renault Koleos

Renault Koleos drugiej generacji ma znajdować się na szczycie oferty SUV-ów francuskiego producenta. Ten podkreśla, że auto ma do zaoferowania największą przestrzeń w swojej klasie dla pasażerów zajmujących tylną kanapę - 289 mm.

Fot. Renault

Renault Koleos drugiej generacji zajmie miejsce na szczycie oferty SUV-ów francuskiego producenta. Ten podkreśla, że auto ma do zaoferowania największą przestrzeń w swojej klasie dla pasażerów zajmujących tylną kanapę - 289 mm.

Pojazd wyposażony został w układ napędu na cztery koła. Na wyposażeniu znalazł się m.in. system multimedialny R-LINK 2, a nad bezpieczeństwem czuwa system wykrywania niekontrolowanej zmiany pasa ruchu, ostrzegania o pojazdach znajdujących się w martwym polu oraz rozpoznawania znaków drogowych. Do dyspozycji jest także kamera cofania.

Redakcja poleca:

- Fiat Tipo. Test oszczędnej wersji 1.6 MultiJet
- Ergonomia wnętrza. Od niego zależy bezpieczeństwo!

- Spektakularny sukces nowego modelu. Kolejki w salonach!

Renault informuje, że model został stworzony z myślą o sprzedaży globalnej i będzie oferowany na 80 rynkach. Nie bez powodu jednak premiera odbywa się w Pekinie, gdyż kluczową rolę ma odegrać właśnie rynek chiński.

W lecie 2016 roku zostanie wprowadzony na rynki Australii, Turcji, w krajach Zatoki Perskiej i niektórych krajach Ameryki Łacińskiej, pod koniec 2016 roku w Chinach, a następnie w Rosji i na początku 2017 roku w Europie.


Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Renault Koleos zdjęcia

Renault Koleos dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Renault Koleos opinie

Oceń swoje auto

Renault Koleos Cena