Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Renault Mégane Coupé Monaco GP - limitowana seria popularnej "meganki"

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Renault Mégane Coupé Monaco GP - limitowana seria popularnej "meganki" W marcu tego roku pojawi się w Polsce limitowana seria Renault Mégane Coupé Monaco GP. Pojazd będzie oferowany w cenie promocyjnej 73 000 złotych za model z silnikiem 1.4 TCe 16V 130 KM. Do sprzedaży w naszym kraju trafi tylko 15 sztuk tego modelu.

Monaco GP, bo tak nazywa się specjalna edycja megane, wyróżnia się od zwykłych wersji wyprofilowanymi światłami i dużym wlotem powietrza. Specjalny lakier metalizowany (biała perła), opracowany został specjalnie dla tej limitowanej edycji.

Dynamiczny charakter auta podkreślają elementy nadwozia:
- lusterka boczne,
- tylny dyfuzor,
- obramowania świateł przeciwmgłowych,
- czarne klosze reflektorów,
- oznakowanie z boku nadwozia.

We wnętrzu auta pojawiły się elementy wykończeniowe w białym kolorze (ozdobna listwa na desce rozdzielczej, uchwyty do zamykania drzwi przednich, centralna część konsoli środkowej) oraz oznakowanie „Monaco GP” w górnej części fotela kierowcy i pasażera z przodu.

O unikalności danego egzemplarza świadczy tabliczka z numerem seryjnym każdego pojazdu z tej serii oraz nakładki progowe drzwi przednich. Dodatkowo wersję uszlachetniają nakładki na pedały oraz pokryta skórą kierownica.

Na rynku polskim oferowane będą dwa silniki. Pierwszy to turbodiesel 1.9 dCi/130 KM, natomiast drugą jednostką jest „benzyniak” 1.4 16V TCe, który osiąga taką samą moc jak silnik Diesla.

Renault Mégane Coupé Monaco GP - limitowana seria popularnej "meganki"
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Renault Mégane Coupé Monaco GP - limitowana seria popularnej "meganki"

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości