Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37282 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Samochody / Testy

Renault Megane II coupe-kabriolet

Data publikacji: Autor: (JS)

Renault Megane II coupe-kabriolet jest jest eleganckim i dynamicznym autem, które trafi do salonów jesienią tego roku

.

Auto posiada cztery pełno wymiarowe miejsca, bagażnik godny sedana oraz wysoki poziom komfortu akustycznego i termicznego. Dzięki dobrej widoczności do tyłu potrafi przełamać wszelkie opory, jakie pojawiają się przy zakupie kabrioletu. Ma najmocniejsze silniki benzynowe i wysokoprężne oferowane w wersjach 3 i 5-drzwiowych megane. Gama silników benzynowych obejmuje jednostki 1,6 16V o mocy 115 KM i 2,0 16V o mocy 136 KM.Oprócz poduszek zapobiegających nurkowaniu wbudowanych w przednie siedzenia, megane II coupe-kabriolet posiada stałe lub automatycznie rozkładane pałąki bezpieczeństwa zapewniające optymalne zabezpieczenie, niezależnie od tego czy dach jest otwarty czy zamknięty.

Nowoczesna i pełna harmonii stylistyka opiera się na dobrze dobranych proporcjach i wymiarach godnych pojazdu wyższej klasy ( długość 4,35 m). Starannie dopracowano płaszczyzny styku drzwi i okien, stanowiące newralgiczny punkt kabrioletów. Obsługa dachu jest prosta i szybka. Operacje otwarcia i zamknięcia dokonywane są za pomocą mechanizmu elektrohydraulicznego. Są w pełni zautomatyzowane i nie wymagają dodatkowego blokowania zamków. Zamiana coupe w kabriolet odbywa się poprzez naciśnięcie przełącznika i trwa zalewie 22 sekundy.

Bogate wyposażenie
Megane II coupe-kabriolet jest bogato wyposażony. Do komfortu użytkowania przyczyniają się elektryczne lusterka boczne, cztery elektrycznie podnoszone szyby z funkcją impulsowego opuszczania, siatka zapobiegająca powstawaniu zawirowań powietrza i pokryte miękką pianką pałąki bezpieczeństwa. Samochód posiada liczne schowki oraz chłodzony, zamykany schowek w desce rozdzielczej o pojemności 17 litrów, blokowany automatycznie w momencie zamknięcia drzwi zewnętrznych, aby zabezpieczyć jego zawartość przed kradzieżą.
Auto może poszczycić się największym bagażnikiem w tej kategorii (490 dm3 ). W konfiguracji kabrioletu ma pojemność 190 dm3.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Renault Megane zdjęcia

Renault Megane dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Renault Megane opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Renault Megane Cena

Części dla marki Renault

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

661 zł