Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38788 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Renault Megane RS. Nowa generacja w 2017 roku

Data publikacji: Autor: (mm)

Poinformowano, że auto tak jak poprzednik nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej. Dokładne dane techniczne nie są jeszcze znane, ale pod maską zagości prawdopodobnie jednostka, która dostarczy 300 KM mocy / Fot. Renault Renault zapowiada nową generację modelu Megane RS. Czego możemy spodziewać się po nadchodzącej nowości?

Poinformowano, że auto tak jak poprzednik nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej. Dokładne dane techniczne nie są jeszcze znane, ale pod maską zagości prawdopodobnie jednostka, która dostarczy 300 KM mocy / Fot. Renault Na nadowziu dostrzec możemy liczne dokładki i spojlery. Zdecydowano się także na duże felgi oraz centralnie umieszczony układ wydechowy. Wszystkie te elementy sprawiają, że samochód prezentuje się agresywnie.

Zobacz także: Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 [GALERIA]

Poinformowano, że auto nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej. Dokładne dane techniczne nie są jeszcze znane, ale pod maską zagości prawdopodobnie jednostka, która dostarczy 300 KM mocy. Silnik mógłby współpracować z 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać, gdyż nowe Renault Megane RS pojawi się na rynku w 2017 roku.

Poinformowano, że auto tak jak poprzednik nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej. Dokładne dane techniczne nie są jeszcze znane, ale pod maską zagości prawdopodobnie jednostka, która dostarczy 300 KM mocy / Fot. Renault

Poinformowano, że auto tak jak poprzednik nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej. Dokładne dane techniczne nie są jeszcze znane, ale pod maską zagości prawdopodobnie jednostka, która dostarczy 300 KM mocy / Fot. Renault

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Gramatyk (gość)

    "auto tak jak poprzednik nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej..." poprzednik był chyba właśnie tylko 3 drzwiowy... a nie chodziło wam raczej o: "auto nie będzie dostępne w odmianie trzydrzwiowej, takiej jak poprzednik..." ?

  • Abrakadabra (gość)

    Bardzo fajna NIEKOMPETENCJA dziennikarska. Podpisaliście że zdjęcia pochodzą od Renault... a są wirtualnym wytworem fantazji jakiegoś fana. Zanim następnym razem napiszecie takiego gniota to może zorientujcie się najpierw u poinformowanego źródła co i jak. Polecam Renault Polska albo polskie forum RENAULT SPORT P.S. Autor tego gniota powinien tez się pod nim podpisać - było by wiadomo który to as wciska taką ciemnotę ;)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Renault Megane zdjęcia

Renault Megane dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Renault Megane Cena

Części dla marki Renault

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

661 zł