Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38137 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Imprezy

Renault po raz kolejny w Cannes

Data publikacji: Autor: (ip)

Renault po raz kolejny w Cannes, Fot: Renault Renault Polska po raz kolejny było partnerem Polskiej Nocy w Cannes – wydarzenia promującego polską kulturę i sztukę. Firma użyczyła organizatorom trzy modele – Megane CC Floride, Lagunę Coupe oraz Trafic – które służyły do obsługi imprezy. Na uroczystej gali, która odbyła się w hotelu InterContinental pojawiła się między innymi Katarzyna Glinka, ambasadorka marki Renault w Polsce.

Ponad ośmiuset gości – przedstawicieli świata biznesu i rozrywki – wzięło udział w Polskiej Nocy w Cannes, organizowanej przez Renault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultMariusza Pujszo i Excellent Events. To już druga odsłona tego wydarzenia. W tym roku gala odbywała się pod hasłem Polish Excellent Night.

Renault od blisko 30 lat jest jedynym producentem samochodów noszącym tytuł Oficjalnego Partnera Festiwalu Filmowego w Cannes. W tym roku prawie 250 pojazdów gamy Renault jeździło po drogach i ulicach Cannes. Wśród nich dwa w 100% elektryczne modele z gamy Z.E. – Fluence Z.E. i Twizy.

Renault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: RenaultRenault po raz kolejny w Cannes, Fot: Renault

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Renault zdjęcia

Renault dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Renault Cena

Części dla marki Renault

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

661 zł