Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Renault Scenic – nowe wyposażenie w 2011 roku

Data publikacji: Autor: Sławomir Draguła

Renault Scenic – nowe wyposażenie w 2011 roku Do salonów wjechała właśnie limitowana seria Renault Scenic i Grand Scenic - Bose Edition.

Renault Scenic z limitowanej serii dostępny jest teraz na polskim rynku w promocyjnych cenach od 58 550 zł, natomiast Renault Ggrand Scenic od 68 100 zł. Od zwykłych modeli różnią się bogatszym wyposażeniem.

Jednym z ulepszeń jest Air Quality Sensor, inteligentny system kontroli powietrza w kabinie połączony z filtrami układu klimatyzacji. W momencie, gdy czujnik wykryje zbyt wysokie stężenie szkodliwych substancji we wnętrzu pojazdu, automatycznie włącza funkcję zamkniętego obiegu powietrza.

W samochodach montowany jest również system nawigacji Carminat TomTom Live o ulepszonych parametrach i dodatkowych funkcjach takich jak: wytyczanie najdogodniejszej trasy na podstawie statystyk rzeczywistej prędkości przejazdu, wspomaganie zmiany pasa ruchu (system wizualizacji skrzyżowań i pasów ruchu eliminujący pomyłki przy przejeździe przez skomplikowane skrzyżowania), czy funkcja ekotrasa umożliwiająca wybór najbardziej ekonomicznej pod względem zużycia paliwa trasy.

Oprócz tego samochody są dostępne z nową tapicerką z elementami skóry ekologicznej. Natomiast w połowie roku w obu modelach pojawi się najnowszy silnik wysokoprężny 1.6 dCi o mocy 130 KM FAP (R9M) z systemem Stop & Start, automatycznie wyłączający jednostkę napędową podczas postoku np. na czerwonym świetle.

Sławomir Draguła

Renault Scenic – nowe wyposażenie w 2011 roku
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Renault Scenic – nowe wyposażenie w 2011 roku

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości