Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Renault zapowiada nową gamę segmentu SUV

Data publikacji: Autor: (ip)

 Tworząc nowy plan produktowy zamierzamy pozyskać znaczącą część bardzo wizerunkowego w Brazylii segmentu SUV-ów – oznajmił Carlos Ghosn, prezes Renault. – Fakt, że trzy z naszych modeli SUV-ów będą produkowane w Brazylii, potwierdza nasze zaufanie do tego rynku / Fot. Renault São José dos Pinhais, Brazylia – Carlos Ghosn ogłosił rozszerzenie gamy SUV-ów oferowanych przez Renault. Jakiego rynku dotyczy informacja.

Renault planuje wprowadzić pełną gamę SUV-ów dostosowaną do rynku brazylijskiego. Kwid, Captur i nowy Koleos znajdą się tam w sprzedaży obok rynkowego bestsellera, modelu Renault Duster. Prezes Grupy Renault podkreślił tym samym, przy okazji wizyty w zakładzie produkcyjnym Renault Ayrton Senna, zaangażowanie marki w Brazylii.- Tworząc nowy plan produktowy zamierzamy pozyskać znaczącą część bardzo wizerunkowego w Brazylii segmentu SUV-ów – oznajmił Carlos Ghosn, prezes Renault. – Fakt, że trzy z naszych modeli SUV-ów będą produkowane w Brazylii, potwierdza nasze zaufanie do tego rynku.

Carlos Ghosn zapowiedział również, że Renault Captur będzie produkowany w São José dos Pinhais na tej samej linii montażowej co modele Renault Duster, Sandero, Logan, Duster Oroch i Sandero Stepway. Wprowadzenie Captura do kategorii SUV silnie rozwijającego się segmentu C przyczyni się do wzrostu udziału Renault w rynku Brazylii.

Renault Kwid znajdzie się w sprzedaży na początku 2017 roku równocześnie z modelem ze szczytu gamy – Renault Koleos. Renault Captur będzie dostępny w salonach w pierwszej połowie 2017 roku.

Redakcja poleca:

Volkswagen Sharan. Jak sprawdza się w trasie?
Najmocniejsze auta hybrydowe
Ubezpieczenie OC. Branża motoryzacyjna chce zmian w przepisach

Carlos Ghosn zapewnił, że wszystkie wcześniej zapowiedziane inwestycje w Brazylii będą utrzymane mimo aktualnej sytuacji ekonomicznej. Pierwszy cykl inwestycyjny o wartości 1,5 miliarda reali brazylijskich, zaplanowany na lata 2010-2015, został zrealizowany z wyprzedzeniem w stosunku do planowanego harmonogramu. Zgodnie z planem, drugi cykl inwestycji o wartości 500 milionów reali jest w trakcie realizacji na przestrzeni lat 2014-2019.

 Tworząc nowy plan produktowy zamierzamy pozyskać znaczącą część bardzo wizerunkowego w Brazylii segmentu SUV-ów – oznajmił Carlos Ghosn, prezes Renault. – Fakt, że trzy z naszych modeli SUV-ów będą produkowane w Brazylii, potwierdza nasze zaufanie do tego rynku / Fot. Renault

Tworząc nowy plan produktowy zamierzamy pozyskać znaczącą część bardzo wizerunkowego w Brazylii segmentu SUV-ów – oznajmił Carlos Ghosn, prezes Renault. – Fakt, że trzy z naszych modeli SUV-ów będą produkowane w Brazylii, potwierdza nasze zaufanie do tego rynku / Fot. Renault

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości