Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37016 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Renault Zoe już w sprzedaży w Polsce

Data publikacji: Autor: (ip)

Renault Zoe, Fot: Renault Renault ZOE – flagowy model elektryczny Renault – jest już dostępne w sprzedaży w Polsce od 89 900 zł w wersji LIFE. Wprowadzenie Renault ZOE potwierdza początek nowej ery środków transportu o zerowej emisji, dostępnych dla wszystkich.

Do dziś już ponad 10 tys. klientów na świecie dało się przekonać do zakupu tego w 100% elektrycznego hatchbacka Renault. Renault Zoe, Fot: RenaultCisza i zero spalin w czasie jazdy w połączeniu z zaawansowaniem technologicznym i najwyższej klasy designem, najlepiej opisuje pierwszy samochód zaprojektowany od podstaw jako w 100% elektryczny.

ZOE może poszczycić się zasięgiem od 100 do 150 km, zależnie od stylu jazdy i warunków pogodowych. Jest to również pierwszy wielkoseryjny samochód elektryczny, który przekroczył barierę 200 km zasięgu w cyklu NEDC (210 km) dzięki systemowi Range OptimiZEr, umożliwiającemu zwiększanie zasięgu w każdych warunkach drogowych.

Renault Zoe, Fot: RenaultDzięki opatentowanemu przez Renault układowi ładowania Cameleon, ZOE jest jedynym pojazdem elektrycznym, który można naładować poprzez pojedyncze gniazdo w pojeździe w czasie od 30 minut do 10 godzin, zależnie od mocy dostępnej w terminalu ładowania (od 3 do 43 kW). ZOE może również uzupełniać zapas energii ze standardowych gniazdek 230 V (2,2 kW) i zwiększyć zasięg o około 30 km w ciągu 3 godzin dzięki kablowi Flexi Charger. Renault ZOE jest wyposażone w silnik elektryczny 65kW/ 88KM, 220 NM.

Samochód jest dostępny w trzech wersjach: LIFE – 89 900 zł, ZEN i INTENS w cenie 97 400 zł. Miesięczny koszt wynajmu akumulatora: 379 zł przy rocznym przebiegu 12 500 km i okresie najmu 36 miesięcy. W tej cenie mieści się kompletna usługa Assistance.

Renault Zoe, Fot: Renault

Renault Zoe, Fot: Renault

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Renault Zoe zdjęcia

Renault Zoe dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Renault Zoe Cena

Części dla marki Renault

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

661 zł