Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć

Rewolucyjna technologia Castrola

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Castrol Podczas II Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodowych Castrol zaprezentował nową linię produktów Professional dostępnych wyłącznie w autoryzowanych serwisach samochodowych. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie oleje w historii. Dzięki Fluid Strength Technology nowy Castrol EDGE Professional to najbardziej wytrzymały olej na rynku.
Fot. Castrol „Wprowadzenie nowej oferty Castrol Professional to jedno z ważniejszych wydarzeń w ponad 112-letniej historii firmy”, powiedział Sławomir Radoń, dyrektor marketingu Castrol na Europę Środkową. „Od początku istnienia, czyli już od XIX w., priorytetami firmy były rozwój i badania naukowe, dzięki którym mogliśmy tworzyć pionierskie produkty. Dziś takim produktem jest nowy Castrol EDGE Professional. Z dumą prezentujemy filar nowej oferty dla punktów autoryzowanych oraz pierwszy i jedyny olej wykorzystujący adaptacyjną technologię FST”.

CZYTAJ TAKŻE

Pamiętaj o właściwym doborze oleju silnikowego

Sprawdź olej przed podróżą


Fot. Castrol FST, czyli Fluid Strength Technology, to największe osiągnięcie technologiczne opracowane w laboratorium Castrol. Dzięki niemu Castrol EDGE Professional stale adaptuje się i dopasowuje do potrzeb silnika.

To pierwszy olej na rynku, który jednocześnie zapewnia wyjątkową ochronę przeciwzużyciową w ekstremalnych warunkach jazdy oraz dostarcza oszczędności paliwa, co umożliwia obniżenie emisji niebezpiecznych związków do środowiska przy niewielkich obciążeniach silnika.

Magdalena Vielhaber - odpowiedzialna w Castrol za współpracę z importerami i serwisami autoryzowanymi

Po raz pierwszy rekomendowana jest nie tylko marka Castrol, ale również konkretny produkt – Castrol EDGE Professional. Daje to ogromną przewagę nad konkurencją zarówno naszym olejom z linii Professional, jak i partnerom mającym je w swojej ofercie.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • kos (gość)

    co z tego ze serwisy dysponuja tym olejem.ja gdy przyjade na przeglad gwarancyjny i tak nie widze co wlewaja w 80 procetach oszukuja

  • urywaczgwintów (gość)

    A jak widzisz to i tak nie wiesz co to jest.

  • gosc (gość)

    dlatego ja dobieram olej do silnika po przez program Lubematch.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości