Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Warto wiedzieć

Rewolucyjne rozwiązanie. Internetowa aukcja klasycznych samochodów

Data publikacji: Autor: Motofakty.pl

Fot. Carport Carport przeprowadzi pierwszą w Polsce międzynarodową aukcję samochodów zabytkowych. Zainteresowani ich zakupem będą mogli licytować zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem internetu.

Fot. CarportCarport, lider polskiego rynku aukcji samochodowych, robi kolejny krok do przodu. Po aukcjach samochodowych dla dostawców jakie firma organizuje na portalu aukcyjnym www.car-port.pl przyszedł czas na aukcje na żywo z jednoczesnym wsparciem internetowym.

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w sobotę 14 maja 2016 roku, podczas targów Oldtimer Warsaw, Carport zorganizuje aukcję na żywo pojazdów z minionej epoki. Wszystkie pojazdy zostaną zgromadzone i będą dostępne dla nabywców w jednym miejscu podczas trwania aukcji. Jednocześnie podstawowe dane i parametry, zdjęcia, szczegóły techniczne oraz elementy historii pojazdu wykonane przez renomowanych rzeczoznawców dostępne będą na portalu aukcyjnym www.car-port.pl, gdzie także będzie można brać udział w aukcji oldtimerów. Aukcja na żywo oraz ta internetowa będą równouprawnione i prowadzone w tym samym czasie. W ten sposób Carport wyznacza nowy standard aukcjonowania w Polsce.

Fot. CarportW ofercie aukcyjnej znajdzie się ponad 35 pojazdów, między innymi: Ford Mustang GT350 z 1965 roku, czechosłowackie Aero (1936 r.), Jaguar Mk1 (1959 r.), Mercedes 220S (1959 r.) z pierwszej serii i wyprodukowany na zlecenie amerykańskiej ambasady w Rzymie. Nie lada gratką dla fanów motoryzacji i inwestorów będzie też licytacja klasycznego Ferrari.

Na luksusowego Pierce-Arrow 126 z 1929 roku cena wywoławcza została ustalona na 150 000 złotych. Posiadanie tego samochodu w latach międzywojennych było wyznacznikiem zamożności w Stanach Zjednoczonych. Jeździły nimi gwiazdy Hollywood oraz przedstawiciele amerykańskiej finansjery. Ze wszystkimi cenami wywoławczymi można się zapoznać na www.car-port.pl.

Kupno dobrze utrzymanych pojazdów z minionej epoki, to doskonała inwestycja. Pod względem rentowności należy do dziesiątki najbardziej opłacalnych.

Fot. Carport

Fot. Carport

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • sebix (gość)

    Można kupić na aukcji, można również samemu znaleźć i sprowadzić. Polecam serwis: https://znajdzklasyka.pl/Search?query=

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości