Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Robert Kubica. Jakie ma plany na przyszłość?

Data publikacji: Autor: (mm) TVN Turbo/x-news

Fot. TVN Turbo/x-news - Na dziś jest to nasz jedyny start w WRC. Jedno wiem, że coś będę robił w tym sezonie, niekoniecznie związane z rajdami czy nawet startami, ale na pewno w domu na kanapie nie będę siedział - powiedział Robert Kubica po Rajdzie Monte Carlo.

Fot. TVN Turbo/x-newsPolak zakończył rywalizację podczas Rajdu Monte Carlo uderzeniem w drzewo na trzecim odcinku specjalnym. Uszkodzenia pojazdu okazały się na tyle poważne, że konieczne było wycofanie się z dalszych zmagań.

Dla Kubicy, tak jak zapowiadał, był to pierwszy i zarazem ostatni start w tym roku w cyklu WRC.

 - W tym roku mamy zamiar zrobić czternaście rund w kalendarzu, o jeden rajd więcej niż w zeszłym roku. Chcemy doprowadzić do startu Rajdu Chin oraz między innymi Rajdu Polski, który jest naprawdę świetny i zgromadza mnóstwo fanów - takie plany na rok 2016 w Rajdowych Mistrzostwach Świata zdradził dyrektor zarządzający WRC Oliver Ciesla.


Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Kibic (gość)

    Panie Robercie bezpieczniesze i zdrowisze będzie dalsze wykonywanie zawodu drwala z zamianą narzędzia z samochodu na piłę lub siekierę. I drzew więcej się wytnie i narzędzia tańsze!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości