Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Robert Kubica jeździ gokartem. Kolejny krok naprzód po wypadku

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Robert Kubica jeździ gokartem. Kolejny krok naprzód po wypadku Wracający do zdrowia po wypadku Robert Kubica pokazał się na torze kartingowym we Włoszech. Kilka dni temu przejechał tam trzy okrążenia jednym z kartów.

W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja, że Robert Kubica testował Skodę Fabię WRC. O jego jeździe trzystukonną rajdówką pisaliśmy tutaj: Robert Kubica testował samochód WRC.

Dziś pojawiła się informacja, że w ostatnią niedzielę Polak odwiedził tor kartingowy w Montecatini we Włoszech. Robert Kubica zasiadł za kierownicą gokarta i przejechał trzy okrążenia po torze. Więcej szczegółów i zdjęcia na stronie właściciela toru i jego profilu na Facebooku.

Robert Kubica ciągle przechodzi rehabilitację po wypadku, któremu uległ w lutym ubiegłego roku na trasie rajdu w północnych Włoszech. Jego Skoda Fabia S2000 uderzyła w barierkę przy drodze na odcinku specjalnym rajdu Ronde di Andora. Polak odniósł ciężkie obrażenia w wyniku tego zderzenia, a jego życiu groziło niebezpieczeństwo.

Jego powrót do jazdy sportowymi samochodami to bardzo dobra wiadomość. Nie wiadomo jednak, czy i kiedy Robert Kubica zasiądzie ponownie za kierownicą bolidu Formuły 1.

Robert Kubica jeździ gokartem. Kolejny krok naprzód po wypadku
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Robert Kubica jeździ gokartem. Kolejny krok naprzód po wypadku

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości