Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Robert Kubica. Kolejne opóźnienie zespołu Williamsa (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / Press Focus / x-news

Fot. Williams Ekipa z Grove ogłosiła, że nie pojawi się we wtorek, podczas drugiego dnia testów Formuły 1 na torze w Barcelonie. Jeszcze przed początkiem testów Williams potwierdził, że nowy bolid nie będzie gotowy na pierwszy dzień.

Jeszcze przed początkiem testów, potwierdzono, że pojazd będzie gotowy na pierwszy dzień. Teraz zespół Roberta Kubicy ma nadzieję, że bolid FW42 zostanie przygotowany na środę.

Polak wraz z Georgem Russelem pojawili się na torze w Katalonii, ale ich aktywność ograniczyła się jedynie do spotkań z kibicami.

Zobacz także: Problem z nowymi tablicami rejestracyjnymi

Robert Kubica w wielu 34 lat wraca do wyścigów Formuły 1 po ośmioletniej przerwie. Na koncie krakowianina jest 76 Grand Prix, jedno zwycięstwo (GP Kanady 2008) i dwanaście miejsc na podium.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • pomyet (gość)

    Przeczytajcie koniecznie - empik.com/niezniszczalny-gutowski-cezary-marciniak-aldona,p1222671797,ksiazka-p Cała historia jego kariery, jak doszedł do F1, jak później do niej wrócił i co się wtedy działo. Moim zdaniem książka dla każdego - absolutnie nie tylko dla fanów tego sportu. Kawał solidnie wykonanej roboty.

  • martin (gość)

    ~pomyet – przestań robić komercyjną akcję na forum. Książka jest zlepkiem z tego co można znaleźć w necie. Przeczytałem kilka pierwszych stron i wystarczy. Cezary Gutowski to nie jest dziennikarz tylko klakier Kubicy. Razi brakiem obiektywizmu i infantylnością tekstów które pisze. „Dzieło” napisane z miernie wypadającą w tv Eleven Aldoną Marciniak jest tylko próbą zarobienia kasy na zainteresowaniu powrotem Roberta. NIE POLECAM!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości