Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Robert Kubica przerywa milczenie i zapowiada powrót do F1

Data publikacji: Autor: Grzegorz Hilarecki

Robert Kubica przerywa milczenie i zapowiada powrót do F1 Robert Kubica przerwał milczenie po wypadku. Rozmowa z nim pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu Lotus Renault GP. Kierowca zapowiada wyjście ze szpitala i powrót na tory Formuły 1.

W oświadczeniu Roberta Kubicy czytamy m.in.: Na początku chciałbym gorąco podziękować wszystkim moim fanom, którzy od lutego niesamowicie wspierają mnie po wypadku we Włoszech. Dostałem dosłownie zasypany listami, upominkami i różnymi prezentami, które przychodzą do mnie nieprzerwanie przez cały czas. Chciałbym podziękować wszystkim osobom ze świata Formuły 1, które w różny sposób pokazały, że rozumieją moje trudne położenie. 

Robert Kubica opisuje też swój stan zdrowia:
- Zaczynam wracać do zdrowia, każdego dnia jestem silniejszy i przybieram na wadze. Już niedługo będę mógł opuścić szpital Santa Corona.

Polski kierowca Formuły 1 zapowiada, że za 10 dni wyjdzie ze szpitala. Nadal ma ograniczoną sprawność operowanej ręki, ale to normalne po takich zabiegach. Po wyjściu ze szpitala Robert planuje odpoczynek w domu w Monako, a potem pobyt w ośrodku dr Riccardo Ceccarelliego (lekarz zespołu Lotus Renault GP, Kubicą opiekuje się od lat) we Włoszech, gdzie zacznie rehabilitację.

Co ucieszy polskich fanów, Robert Kubica zapowiada, że wróci na za kierownicę bolidu Formuły 1. - Przyrzekam im, że kiedy wrócę na tor, dam z siebie absolutnie wszystko - stwierdził Kubica.

Robert Kubica przerywa milczenie i zapowiada powrót do F1
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Robert Kubica przerywa milczenie i zapowiada powrót do F1

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości