Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Robert Kubica przeszedł w niedzielę operację, wróci na tor

Data publikacji: Autor: Grzegorz Hilarecki

Robert Kubica przeszedł w niedzielę operację, wróci na tor Robert Kubica przeszedł w niedzielę operację oczyszczenia unieruchomionego łokcia. Daniele Morelli, menadżer Polaka w rozmowie z włoską telewizją RAI, powiedział że zabieg był udany i Robert wróci na tor.

Oczywiście daty nie podano, ale menadżer Polaka zapewnił, że Kubica wróci na tor.

- Zabieg był udany - poinformował w wywiadzie dla stacji telewizyjnej RAI menedżer Daniele Morelli.

W lipcu Morelli zapowiadał, że prawdopodobnie Kubica wróci na tor jeszcze w tym roku, ostatnio się jednak z tej deklaracji wycofał.

- Obecnie jestem pewien, że Robert będzie mógł wrócić na tor. Teraz trzeba tylko pozwolić działać naturze, aby odzyskał on pełną formę fizyczną. Uważam, że za miesiąc, a najdalej za dwa będziemy wiedzieli, kiedy Robert powróci na tor - powiedział Morelli.

Generalnie jednak słowa menadżera oznaczają, że jeszce miesiąc poczekamy na konkretną deklarację, kiedy Robert wróci. Wcześniej zapowiadano, że do końca września lekarze podadzą datę. Jak widać, będzie to miało miejsce we wrześniu lub październiku. Nie ma więc raczej szans by Kubica wystąpił w tym roku w bolidzie F1.

Ale zapewne siądzie w symulatorze i być może odwiedzi któryś z torów podczas wyścigowego weekendu. Raczej miejsce w bolidzie będzie na niego czekać, bo zastępujący go kierowcy nie radzą sobie z Lotusem Renault. 

Robert Kubica przeszedł w niedzielę operację, wróci na tor
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Robert Kubica przeszedł w niedzielę operację, wróci na tor

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości