Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Robert Kubica testował auto WRC, ale co z jego prawą ręką?

Data publikacji: Autor: Grzegorz Hilarecki

Robert Kubica testował auto WRC, ale co z jego prawą ręką? Jaime Alguersuari były kierowca F1 stwierdził, że Robert Kubica nie jest w stanie podnieść prawą ręką szklanki. Tymczasem Polak testował 300-konną Skodę Fabię WRC.

Polak testował w okolicach Genui swoją Skodę Fabię WRC. Są zdjęcia z tego wydarzenia, ale o dziwo znowu na wszystkich zdjęciach pod tym adresem na Facebooku

(http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150653849707438.414070.219801297437&type=3)

nie widać prawej ręki Kubicy, który faktycznie jest w stroju kierowcy.

Przypomnijmy, na spotkaniu z fanami, którzy wygrali to (kolacja w towarzystwie Roberta) w konkursie sponsora też jest zdjęcie, na którym nie widać dłoni Kubicy. Uczestnicy w mediach nie chcieli o tym mówić, poza tym, że Robert podał im prawą rękę i uścisnął.

Jak więc jest prawda o ręce Kubicy? To wie on sam i lekarze. My liczymy, że Hiszpan, który nie był blisko z Kubicą nie wie jak to wygląda, a bliżej są ludzie z otoczenia Roberta. Ot, choćby dziennikarz Mikołaj Sokół, który na swoim blogu http://sokolimokiem.tv/ napisał:
„Zastanawiam się, w jaki sposób człowiek, który rzekomo nie jest w stanie samodzielnie napić się wody, potrafi poprowadzić 300-konnego potwora z napędem na cztery koła i sekwencyjną skrzynią biegów. Ponadto jego tempo było ponoć ekstremalnie dalekie od spacerowego, a wczorajsza przejażdżka podobno nie była pierwszą od czasu wypadku…”

Robert Kubica testował auto WRC, ale co z jego prawą ręką?
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Robert Kubica testował auto WRC, ale co z jego prawą ręką?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości