Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Auto w firmie

Rocznik „Fleet Contact 2016 - Vademecum samochodu firmowego”

Data publikacji: Autor: Fleet

Fot. Fleet „Fleet Contact 2016 - Vademecum samochodu firmowego” to wyjątkowa publikacja dedykowana firmom posiadającym parki samochodowe. Rocznik zawiera bazę danych firm z branży motoryzacyjnej i finansowej oraz kilka unikatowych artykułów o nowościach i trendach rynkowych. Szósta edycja Fleet Contact została przygotowana przez redakcję magazynu „Fleet”.

Fot. FleetRocznik Fleet Contact to prezentacja firm będących dostawcami rynkowymi. Katalog zawiera zestawienie danych teleadresowych wraz z kontaktami do osób odpowiadających za sprzedaż produktów i usług dla firm posiadających parki samochodowe. Na ponad 100 stronach rocznika prezentowane są kontakty do wszystkich liczących się firm i podmiotów z branży flotowej z takich dziedzin jak: importerzy samochodowi, dealerzy, banki, zarządzanie i finanse, ubezpieczenia, serwisy, opony, technologie, remarketing, wynajem, paliwa, karty paliwowe, szkoły jazdy i stowarzyszenia.

Rocznik Fleet Contact to źródło wiedzy o zarządzaniu autami w firmie. Przy współpracy z partnerami i ekspertami z branży, przygotowane zostało vademecum wiedzy motoryzacyjnej i flotowej. Zamieszono w nim ciekawe wywiady (m.in. z Tomaszem Porawskim – dyrektorem marki Škoda czy z Adamem Karpińskim – dyrektorem Motointegrator Flota) oraz interesujące artykuły, jak np. o tegorocznych zmianach w regulacjach podatkowych i ich wpływie na branżę motoryzacyjną, dynamice i wzroście rynku wynajmu krótko -, średnio – i długoterminowego, o tym, czy wartość rezydualna wpływa na wysokość raty leasingowej, a także o drożejących ubezpieczeniach flot samochodowych i  polskich realiach remarketingu sprzedaży pojazdów używanych.

W publikacji dostępne są też listy największych polskich dealerów, nowości motoryzacyjnych w 2016 roku oraz specyfikacje wartości rezydualnych w autach dedykowanych kadrze kierowniczej. Nie zabrakło informacji o najnowszych trendach w branży IT, serwisowaniu, poznacie, jakie nowości przygotowały koncerny oponiarskie i paliwowe.

Fleet Contact stanowi wyjątkową publikację również z uwagi na nietuzinkowy nakład (30.000 egzemplarzy), ale i dotarcie. Rocznik będzie dystrybuowany podczas eventów branżowych organizowanych przez Fleet Meetings, zwłaszcza podczas ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market. Dodatkowo dane kontaktowe wraz z informacjami o firmach będą dostępne w Katalogu Firm na stronie www.fleet.com.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • sss (gość)

    Adam Karpiński to dopiero specjalista....hahaha

  • amoeb (gość)

    Bardzo fajna książeczka. Znalazłem w niej wiele cennych informacji. To taka ksiązka televfoniczna dla ludzi w branży motoryzacyjnej, tylko że fajniej zorbiona. Korzystam regulanrie z wypożyczalni Panek, szukamy regularnie również salonów samochodowych. Dla nas jak znalazł.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości