Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Rover 25 po kuracji

Data publikacji: Autor: łm

fot. Rover MG Rover poinformowała dziś o wprowadzanych zmianach w stylizacji modelu 25. Oficjalna prezentacja auta odbędzie się w przyszłym tygodniu.

fot. Rover MG Rover poinformowała dziś o wprowadzanych zmianach w stylizacji modelu 25. Oficjalna prezentacja auta odbędzie się w przyszłym tygodniu podczas targów motoryzacyjnych Sunday Times Motor Show Live w Birmingham. Samochód na rynku brytyjskim pojawi się w lipcu.
 
W Roverze 25 zmieniono przedni i tylny zderzak, otwory wlotu powietrza, wygląd klapy bagażnika. Na niej umieszczono centralnie napis „ROVER 25”. Auto na rynku brytyjskim oferowane jest z następującymi silnikami benzynowymi: 1,1 l/75 KM, 1,4 l/84 lub 103 KM, 1,6 l/109 KM oraz wysokoprężnym 2,0 l/101KM.  
 
fot. Rover Jednym z najciekawszych rozwiązań jest system o nazwie „auto relocking”. W ciągu 30 sekund od naciśnięcia przycisku odblokowującego zamknięte drzwi musi nastąpić ich otwarcie. Po tym czasie system ponownie, automatycznie zamknie drzwi. Producent wyjaśnia, że ma to być zabezpieczenie przez przypadkowym otwarciem drzwi np. podczas jazdy. System ten jest nowością w przypadku samochodów marki Rover.

 

W Polsce Rover 25 w dotychczasowej wersji oferowany jest z silnikami 1,4 l/103 KM oraz dieslem – 2,0 l/101 KM i kosztuje odpowiednio 50 500 zł i 63 200 zł. Nie wiadomo jeszcze kiedy model po face liftingu będzie dostępny w naszym kraju.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości