Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Samochód Andrzeja Dudy z blokadą na kołach. Auto już przeparkowano

Data publikacji: Autor: (mm) TVN24/x-news

Fot. TVN24/x-news Od kilku dni na ul. Turystycznej w Krakowie stał nieprawidłowo zaparkowany Volkswagen Golf. Straż miejska założyła blokadę na koła, a dla kierowcy zostawiła wezwanie do skontaktowania się z oddziałem straży. Volkswagen należy do prezydenta Andrzeja Dudy.

Fot. TVN24/x-news

Sąsiedzi prezydenta Dudy przyznają, że kilka tygodni temu samochód w tym miejscu zaparkowała córka prezydenta. Blokada została założona, ponieważ samochód nie pozostawił półtora metra przejścia na chodniku.

Okoliczni mieszkańcy zgodnie twierdzą, że nie ma znaczenia, czyje jest to auto. - Skoro samochód jest nieprawidłowo zaparkowany, to każdego to powinno obowiązywać - mówi krakowianin. Musimy się szanować. Chodnik przeznaczony jest dla pieszych, a nie dla pojazdów - dodaje inny mieszkaniec Krakowa.

Zobacz także: Trzech zawodników żegna się z Chojniczanką. Mikita z nowym kontraktem

Wieczorem auto przeparkowała Kinga Duda. Zapłaciła mandat, a czerwony Golf stoi już we właściwym miejscu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • ga (gość)

  Bo jego PRAWO NIE DOTYCZY.

 • kabanini (gość)

  Wielka afera, a za golfem stoi kilka dokładnie tak samo zaparkowanych samochodów i blokad nie widać na nich.

 • kat (gość)

  Nawet blokada powodem rozpisywania się. Stra z wykazala się posiadaniem.jednej blokady i to wybrali samochód Prezydenta. A ta Škoda z tylu? Widocznie są równi i rowniejsi.

 • Zosia (gość)

  To Duda jezdzi samochodem a nie traktorem?

 • autor (gość)

  MYŚLICIE ŻE TYMI WASZYMI BZDURAMI UMNIEJSZYCIE POPARCIE PREMIERA P. ANDRZEJA DUDY, JESTEŚCIE W BŁĘDZIE, SAMI TRACICIE ZAUFANIE JAKO DZIENNIKARZE.OBSERWUJĄC NIEKTÓRYCH DZIENNIKARZY, ICH RELACJE NIE TRZYMAJĄ SIĘ KUPY. tylko mm eeee oooo i takie stękanie, nawet nie ma płynności w mówieniu,najwyższy czas się podszkolić.

 • autor (gość)

  Skoro zostawił za mało miejsca dla pieszych, to trzeba było odholować, a nie jeszcze bardziej go w tym miejscu przytwierdzić.

 • jezza (gość)

  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ale macie haki na pisiorów :))))))))))))))))))))))))))

 • kabanini (gość)

  A do tego jeszcze materiał video z tvn24, żenada.

 • prosty chłop z batogiem (gość)

  ta sprawą powinien sie zająć Trybunał Stanu albo Parlament Europejski.Może dziennikarze poproszą o komentarz guru N-nej. .Ma takie parcie na szkło

 • emka (gość)

  No ale afera!!! buhaha, sprowadzić TVN, TVN24, liska ,olejnik, swetru itp., pokazać we wszystkich programach. ŻENADA, a sąsiedzi to napewno z POpaprańców.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości